ZAPRASZAM DO STOŁU – NOWA SERIA od poniedziałku

Co tydzień, od poniedziałku do czwartku, czeka nas duża doza rozrywki: nowe odcinki programu Zapraszam do stołu, które będzie można obejrzeć wyłącznie w BBC Entertainment. Zobaczymy milionera, który wszystko wie najlepiej, potyczki „samców alfa” oraz egzotyczne danie z mięsa kangura i zebry. Wszystko to doprawione dowcipnym, uszczypliwym komentarzem.

reklama

Kłopoty z menu, nietypowe pomysły na przyjęcia, flirty i awantury między gośćmi… Kto okaże się najlepszym gospodarzem? Komu przypadnie tysiąc funtów nagrody?

BBC Entertainment oferuje polskim widzom to, co w brytyjskiej telewizji najlepsze. W sierpniu będzie to kolejna porcja odcinków programu Zapraszam do stołu. Czekają nas kolejne kuchenne dramaty, wpadki i spory.

Zapraszam do stołu to program, w którym czworo nieznajomych zaprasza się nawzajem na kolacje. Chcą przekonać się, kto wyda najlepsze przyjęcie – i tym samym zdobędzie nagrodę pieniężną. W ciągu jednego tygodnia uczestnicy każdego odcinka zapraszają się nawzajem. W drodze do domu goście oceniają kolację, na której właśnie byli i przyznają gospodarzom punkty. Pod uwagę biorą nie tylko jakość jedzenia – zaglądają też w różne zakamarki domów gospodarzy, którzy z kolei robią różne dziwne rzeczy, byle tylko wygrać w konkursie. Pod koniec tygodnia okazuje się, kto zebrał najwięcej punktów i zdobył tysiąc funtów nagrody.

Program nie obędzie się bez „niewidzialnego gościa” – narratora, który złośliwie i zabawnie komentuje poczynania uczestników i gospodarzy przyjęć. Nie zabraknie go i w tej serii. Zapraszam do stołu powraca!