Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Księgarnia Sklep Cyfrowy

Jak rozpocząć nowy rok?

fot.123rf
2 stycznia 2015 in Psychologia by redakcja-2
Linda Sapadin, psycholog i coach, radzi żeby na nowy rok spojrzeć jak na nowy początek. W tym czasie (jak i każdym innym) warto rozważyć pomysły, które pozwolą ci lepiej żyć.

5. Przekrocz próg

Wybierz coś, co jest dla ciebie wyzwaniem. Ale psychicznym. Może lękasz się komuś coś wyznać lub wykrzyczeć. Odważyć się sięgnąć po pasję? Radykalnie zmienić fryzurę? Zaryzykować?

6. Zakończ

Są sprawy, które bezwzględnie domagają się końca. Dość już analiz, przyglądania się za i przeciw oraz patrzenia na innych. Co trzeba puścić, przeciąć, bezapelacyjnie pożegnać?

7. Bądź entuzjastyczna

Dzieciaki to potrafią, dorośli trochę zapomnieli co to znaczy cieszyć się całym sobą. Wprowadź do życia zabawę, uśmiech, radowanie się chwilami. Odkryj siebie z tej strony w 2013 roku.

Postanowienia noworoczne sprytnie – TUTAJ

Strony: 1 2


Uwaga konkurs! Przywróć młody wygląd na dłużej – wygraj zabieg preparatem Facetem w klinice Estetica Nova!

Atrakcyjna, młodo wyglądająca twarz to pragnienie większości z nas. Szeroki wybór oferty zabiegów anti-aging sprawia, że coraz więcej kobiet korzysta z możliwości niechirurgicznego poprawienia urody, ...

Konkurs z okazji Dnia Matki: Ministerstwo Dobrego Mydła

Każdego dnia, kiedy otwieramy naszą małą pracownię, myślimy nie tylko o tym, co danego dnia mamy do zrobienia, ale i o produktach, które jeszcze nie ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI