Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Księgarnia Sklep Cyfrowy

Kolor a nastrój. Co czym kieruje?

18 grudnia 2015 in Psychologia by redakcja
To pytanie nurtowało nas podczas warsztatów zorganizowanych przez „Zwierciadło” i markę Molton. Odpowiedzi szukaliśmy u Katarzyny Miller i Dominiki Zasłony-Dukielskiej.

1(1)Za oknami smutny listopadowy poranek. Tymczasem w jednej z sal Regent Warsaw Hotel optymistycznie i kolorowo. Najnowsza kolekcja marki Molton wisi już na wieszakach. Szlachetne tkaniny aż proszą się o dotyk, a klasyczne fasony cieszą się uznaniem uczestniczek. Siadamy w kręgu, by porozmawiać z Katarzyną Miller o tym, jak na przekór szarej codzienności dbać o jakość naszego życia. Uczmy się szczerze definiować swoje potrzeby – radzi prowadząca. Dominika Zasłona-Dukielska przyznaje, że to ważna umiejętność, również jeśli nie chcemy zginąć w gąszczu modowych propozycji. Dlatego warto używać kolorów jako naturalnego środka ekspresji.

Analizujemy stylizacje proponowane przez Dominikę. Dostrzegamy, że czerwona sukienka Moltona jest nie tylko zjawiskowa, ale i dodaje energii. Niebieski płaszcz to sprawdzony ocieplacz, lecz także wyraz naszej kreatywności. Co jeszcze warto podkreślić kolorem? Dowiemy się, odnajdując to, co cenimy w sobie najbardziej. Molton wspiera kobiety w tych poszukiwaniach. Dlatego wkrótce będziemy publikować własne porady modowe w ramach Molton Fashion Academy. Zachęcamy zatem do odwiedzania naszej strony internetowej – podsumowuje Monika Michalak, reprezentantka marki.
2(1)

 


Konkurs Briju na Dzień Mamy

Biżuteria to często drobny, a jednak wyjątkowy element, kropka nad „i” każdej perfekcyjnie przygotowywanej stylizacji. I nie tylko. Nadaje indywidualnego charakteru, podkreśla styl i wyróżnia. ...

KONKURS Quiosque „Podziękuj Mamie”

Maj to jeden z najpiękniejszych miesięcy w roku. Wszystko wokół budzi się do życia i rozkwita. W tym czasie jest także wyjątkowe święto - ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI