Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Księgarnia Sklep Cyfrowy

Kolor a nastrój. Co czym kieruje?

18 grudnia 2015 in Psychologia by redakcja
To pytanie nurtowało nas podczas warsztatów zorganizowanych przez „Zwierciadło” i markę Molton. Odpowiedzi szukaliśmy u Katarzyny Miller i Dominiki Zasłony-Dukielskiej.

1(1)Za oknami smutny listopadowy poranek. Tymczasem w jednej z sal Regent Warsaw Hotel optymistycznie i kolorowo. Najnowsza kolekcja marki Molton wisi już na wieszakach. Szlachetne tkaniny aż proszą się o dotyk, a klasyczne fasony cieszą się uznaniem uczestniczek. Siadamy w kręgu, by porozmawiać z Katarzyną Miller o tym, jak na przekór szarej codzienności dbać o jakość naszego życia. Uczmy się szczerze definiować swoje potrzeby – radzi prowadząca. Dominika Zasłona-Dukielska przyznaje, że to ważna umiejętność, również jeśli nie chcemy zginąć w gąszczu modowych propozycji. Dlatego warto używać kolorów jako naturalnego środka ekspresji.

Analizujemy stylizacje proponowane przez Dominikę. Dostrzegamy, że czerwona sukienka Moltona jest nie tylko zjawiskowa, ale i dodaje energii. Niebieski płaszcz to sprawdzony ocieplacz, lecz także wyraz naszej kreatywności. Co jeszcze warto podkreślić kolorem? Dowiemy się, odnajdując to, co cenimy w sobie najbardziej. Molton wspiera kobiety w tych poszukiwaniach. Dlatego wkrótce będziemy publikować własne porady modowe w ramach Molton Fashion Academy. Zachęcamy zatem do odwiedzania naszej strony internetowej – podsumowuje Monika Michalak, reprezentantka marki.
2(1)

 


Jak utrzymać wakacyjny nastrój przez całe lato?

Okres urlopowy zaczął się na dobre, choć niestety, rzadko spędzamy całe wakacje na wyjeździe. Przez większą część lata chodzimy do pracy próbując poczuć wakacyjny klimat ...

Recepta na lęk? „Pokochaj swoje serce”

„Życie jest zaskakująco proste, gdy przestajemy je komplikować.” mówi Dagmara Skalska w swojej najnowszej książce „Pokochaj swoje serce” i przedstawia sposób na pokonanie lęku.
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI