Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

11043041_1062233887126399_1399759069765198760_n
10 kwietnia 2015 in Psychologia by redakcja

Praca z ciałem MA-URI®

W MA-URI® pozycja ciała człowieka warunkuje przepływ energii witalnej i jest źródłem fizycznej, emocjonalnej i duchowej równowagi lub nierównowagi. Umożliwia także samouzdrawianie.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Praktycy MA-URI® nazywają siebie tancerzami, a nie uzdrowicielami. Każdy klient uzdrawia się sam, ponieważ wszyscy dysponujemy wiedzą i mocą potrzebną do zmian we własnym życiu. Praktyk jedynie pomaga uświadomić sobie ten potencjał. Posługuje się różnymi bodźcami : używa słów kluczy, zapachu, dźwięku, temperatury oraz różnorodnej muzyki. W treningu MA-URI® stosuje się cztery różne tańce o ściśle określonych krokach i ruchach. Trzy tańce odwołują się do nazw ptaków: albatrosa, rajskiej kaczki i białej czapli, czwarty – do ruchu w czterech kierunkach.

Taniec ALBATROSA bierze nazwę od ptaka o największej rozpiętości skrzydeł, który może przemierzać bardzo duże odległości bez postojów. Taniec zwiększa ekspansję życiową i zaufanie do siebie, przypomina marzenia, nasyca odwagą i pozwala dzielić się ze światem siłą serca.

Taniec RAJSKIEJ KACZKI inspiruje się ptakiem, który trzyma się blisko ziemi i pozostaje w związkach na całe życie. Praktyka tego tańca rozwija gotowość do ponoszenia odpowiedzialności, tworzy poczucie lojalności i umiejętność budowania relacji na całe życie, trenuje wytrwałość i samodyscyplinę.

Taniec BIAŁEJ CZAPLI otwiera umysł na nowe możliwości, umożliwia czerpanie inspiracji i praktykę duchową.

Taniec CZTERECH WIATRÓW wywodzi się z ruchu dookoła swojego centrum, który pozwala skupić się na czterech kierunkach podstawowych, które dla rdzennych ludów były zawsze kluczem do rozumienia świta, radości i energii dziecka oraz różnych stanach świadomości.

17-18. kwietnia 2015 w Warszawie odbędzie się kongres MA-URI® organizowany przez Stowarzyszenie MA-URI.  Więcej informacji na temat kongresu na stronie stowarzyszenia.

mat.pras. kongresu MA-URI®

Strefa zakupów


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI