Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój

Wakacje bez internetu? Niemożliwe!

123rf.com
12 czerwca 2012 in Relacje społeczne by redakcja-2
Badania dowodzą, że dostęp do internetu jest podczas wakacji ludziom po prostu konieczny. Wakacje bez internetu nie są możliwe.

Wakacje bez internetu? Niemożliwe!


Naukowcy z Michigan Univerisity twierdzą, że internet jest już nieodłączną częścią wakacji. Nie wysyłamy bowiem kartek pocztowych tylko zdjęcia e-mailem lub telefonem. Dzięki internetowi sprawdzamy pogodę, połączenia komunikacyjne, sieć restauracji oraz informacje o zabytkach. Internet zastępuje przewodniki książkowe oraz powoli pilotów wycieczek. Wyniki badań pokazują, ze są osoby, które na wakacjach częściej korzystają z internetu niż w pracy (o 10 proc.). Potroiła się też liczba korzystających z wielofunkcyjnych telefonów a także laptopów podczas wyjazdów. – Podróżni używają ich coraz częściej nie tylko do planowania wakacji a także w ich trakcie – powiedziała prof. Vogt. – W większości turystycznych miejsc jest dostępne Wi-Fi, stało się to już standardem, ponieważ takie jest zapotrzebowanie społeczne.

Źródło: Michigan State University


Warsztaty Wojciecha Eichelbergera w wersji online

Nie wstydź się wizyty u urologa! Działaj!

Patrząc na wydłużające się kolejki do lekarzy – szczególnie specjalistów – oraz czytając raporty o wydatkach ponoszonych na leki, można dojść do wniosku, że Polacy ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI