Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

POPkreacje2015_Plakat_1240x1240_web
25 września 2015 in Psychologia by redakcja

Rozpoczyna się festiwal POPkreacje

Psychologia Procesu to coraz bardziej znana w Polsce metoda psychoterapii i coachingu. 26 września rozpocznie się 9. ogólnopolski festiwal POP Kreacje. W programie znalazło się ponad 200 warsztatów, wykładów i konsultacji. Wszystkie spotkania są nieodpłatne.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Masz ciekawe sny, interesują cię doświadczenia płynące z twojego ciała, tworzysz, masz skomplikowane relacje, których chcesz się bliżej przyjrzeć, a może skupiasz się właśnie na karierze zawodowej? Te i inne tematy możesz zgłębić biorąc udział w warsztatach rozwojowych, wykładach, konsultacjach psychoterapeutycznych, coachingowych, mediacyjnych odbywających się w ramach 9. ogólnopolskiego festiwalu POP Kreacje.

Wydarzenie organizowane jest co roku przez Instytut Psychologii Procesu. Festiwal rozpoczyna się 26 września 2015, a kończy 4 października. W czasie 9 dni festiwalu można brać udział w ponad 200 wydarzeniach, odbywających się w 25 miastach w Polsce i we Francji. Wszystkie spotkania są nieodpłatne.

Psychologia Procesu (POP) jest coraz bardziej popularnym w Polsce kierunkiem psychoterapeutycznym, ale też coachingowym. POP oferuje użyteczne i sprawdzone sposoby radzenia sobie z szerokim spektrum problemów i objawów. Twórcy metody odwołują się do myśli Carla Gustawa Junga, taoizmu filozoficznego, teorii informacji oraz różnych koncepcji wypracowanych przez współczesne nauki przyrodnicze.

– W naszej szkole są ludzie z niezwykłym potencjałem, posiadający wiele talentów. Chcemy się podzielić doświadczeniem i wiedzą ze wszystkimi chętnymi – mówi Michał Duda, psychoterapeuta POP i współzałożyciel Instytutu Psychologii Procesu. W tym roku w ramach festiwalu odbędzie się ponad 200 spotkań w całej Polsce i we Francji. Zapraszamy również na imprezy towarzyszące, wystawy fotograficzne i malarskie – dodaje.

Festiwal POP Kreacje to znakomita okazja, by doświadczyć w praktyce tej metody w różnych jej zastosowaniach. Sporo osób, które po raz pierwszy zetknęły się z psychologią procesu na festiwalach w ubiegłych latach, pracuje do dzisiaj z tą metodą. Festiwal zgromadził przez lata grupę stałych bywalców, publiczności, dla której udział w nim jest po prostu przyjemnością samą w sobie. – Dla wielu uczestników festiwal POP Kreacje to okazja, by w ciekawy sposób spędzić popołudnie czy wieczór, przy okazji dowiedzieć się czegoś nowego o sobie. Osoby te co roku chętnie wracają, z każdą edycją jest ich coraz więcej – podkreśla Michał Duda.

Kompletny program festiwalu oraz zapisy na stronie festiwalu. Na wszystkie spotkania WSTĘP WOLNY.


Strefa zakupów


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI