Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

28 października 2014 in Psychologia by sylwester.ciach

Warsztaty i szkolenia miesiąca

INFORMATOR O WARSZTATACH ROZWOJU LISTOPAD 2016
Dla Wszystkich
LISTOPAD, WARSZAWA

8-TYG. KURS MINDFULNESS – MBSR – REDUKCJA STRESU OPARTA NA UWAŻNOŚCI

Zapraszamy na poranne i wieczorne Kursy MBSR w Warszawie.

MBSR stworzył w 1979 r. Jon Kabat-Zinn. Program posiada ponad 4500 badań potwierdzających skuteczność w obszarze redukcji stresu, pracy z chronicznym bólem, koncentracją, kreatywnością, pamięcią, umiejętnością radzenia sobie w trudnych sytuacjach, nadciśnieniu, bezsenności i in. W wielu krajach jest refundowany, wdrażany do szkół, w opiece medycznej, w środowisku pracy i w więziennictwie. Uczy świadomie być chwili obecnej, bez oceniania z serdeczną życzliwością wobec siebie samego.

Jeśli masz jakieś pytania – jesteśmy do Twojej dyspozycji.

PROWADZĄCA: Anna Gubernat, certyfikowany nauczyciel MBSR, prezes Polskiego Towarzystwa Mindfulness, przewodnicząca Koła Naukowego Mindfulness na SWPS w Warszawie.

INFORMACJE i ZAPISY: Anna Gubernat, tel. 501403015, mindfulnesskursy.pl,
a.gubernat@mindfulnesskursy.pl, formularz zapisu na kurs.

19 listopada, Warszawa

Szkolenie: Zaburzenia nastroju i choroby psychiczne według Totalnej biologii.

Prowadząca: dr n.med. Marzanna Radziszewska-Konopka

Depresja, anoreksja, bulimia, schizofrenia, to hasła, które jednoznacznie kojarzą się z chorobą psychiczną. Zaburzenia nastroju i choroby psychiczne są jednak znacznie częstsze niż nam się wydaje. Niekontrolowane wybuchy złości, zanik wrażliwości społecznej, obniżenie poczucia przynależności do rodziny, wrogość, chorobliwy strach, a nawet wyjątkowa koncentracja na rozwoju duchowym mogą mieć to samo źródło, co poważna choroba psychiczna. Totalna biologia odkrywa tajemnice problemów emocjonalnych w meandrach psychiki, w projekcie Twego życia, który tworzą nieświadomie rodzice oraz w historii Twojego rodu. Pozwala odnaleźć przyczyny problemów i mówi jak się od nich uwolnić.

Zapisy i szczegółowe informacje: http://virgobooks.pl/glowna/194-szkolenie-zaburzenia-nastroju-i-choroby-psychiczne-wg-totalnej-biologii.html#/oplata-zaliczka

DLA ZAINTERESOWANYCH ROZWOJEM WEWNĘTRZNYM
2 lutego – 26 listopada, Kraków

Staż Gestalt – roczny program rozwoju osobistego

Intensywny 300-godzinny program rozwoju osobistego pozwala poznać podstawy psychoterapii Gestalt poprzez własne doświadczenie. Skierowany jest do wszystkich, którzy pragną poszerzyć świadomość siebie w kontakcie z innymi, rozwinąć własny potencjał, polepszyć jakość i satysfakcję z relacji z innymi. Zapraszamy również osoby zainteresowane zdobyciem uprawnień psychoterapeuty Gestalt – staż stanowić może pierwszy zaliczony rok nauki.

PROWADZĄCY: Psychoterapeuci Instytutu Gestalt: Renata Procak, Marta Maj-Stanisz, Izabela Osińska, Lucyna Klimas.

INFORMACJE I ZGŁOSZENIA:

http://instytutgestalt.pl/szkolenia/staz-gestalt-krakow/

WYJAZDY Z ROZWOJEM
25-27 listopada, Centrum Promocji Zdrowia w Tarasce

Zmień swoje przekonania, a zmienisz swoje życie

Czy chciałbyś poznać konkretne narzędzie, dzięki któremu staniesz się szczęśliwszy? The Work, czyli Praca, to prosty, ale skuteczny proces wglądu uczący nas identyfikowania i kwestionowania takich myśli, które są przyczyną wszelkiego cierpienia na świecie. Pomyśl – Kim byłbyś bez swojej opowieści?

  • Poznasz KONKRETNE narzędzie, które pomoże Ci uwolnić się od raniących myśli
  • Nauczysz się, jak stosować je w KAŻDEJ, stresującej sytuacji
  • Spojrzysz na siebie i swoje życie z prawdziwą AKCEPTACJĄ

Prowadzący: Magdalena Knitter – trener, coach, pasjonatka The Work.

Informacje i zgłoszenia: kontakt@magdalenaknitter.pl, tel. 508 140 708

Otrzymujesz tę wiadomość ponieważ Twój adres został zapisany w naszej bazie osób zainteresowanych informacjami z Wydawnictwa Zwierciadło. aby nie otrzymywać wiadomości z grupy mailingowej Zwierciadlo.pl, wypisz się z niej, odwiedzając ten link


zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI