Warsztaty i szkolenia miesiąca

WARSZTATY ROZWOJU – JESIEŃ 2017
JOGA I MEDYTACJE
10-12 LISTOPADA 2017, WARSZAWA

MISTRZ JOGI Z INDII VISHWAGURUJI W WARSZAWIE. JOGA – POPRZEZ CIAŁO W GŁĄB SIEBIE

Wykłady i warsztaty jogi /asany, pranajama, medytacja, joganidra/ oraz satsang.

VISHWAGURUJI Paramhans Swami Maheshwarananda jest znany na świecie jako autor systemu „Joga w Życiu Codziennym” /Yoga in Daily Life/. Zdobył szeroki rozgłos jako mistrz duchowy i działacz humanitarny – jest źródłem inspiracji dla tysięcy ludzi dążących do wewnętrznego pokoju, duchowego spełnienia i zdrowia.

Z nauk Vishwagurujiego: „Joga jest wieczna i nieskończona. Jest świadomością, która nigdy nie usypia, życiem, które nigdy nie umiera, światłem, które zawsze świeci w Tobie i wokół Ciebie. Bez początku i bez końca”.

Miejsce: Biblioteka Uniwersytecka w Warszawie, ul. Dobra 56/66

Pełna informacja: www.jogawzyciucodziennym.pl/warsztaty-i-seminaria info@jogawzyciucodziennym.pl

Cały dochód przeznaczony zostanie na cele humanitarne Organizacji Yoga in Daily Life.

DLA RODZICÓW
18 listopada, Warszawa

ZŁOŚĆ DZIECI, ZŁOŚĆ RODZICÓW A POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI DZIECKA

Prowadzi Emilia Kulpa-Nowak

Gdy w relacji pojawia się zbyt dużo złości – tracą wszyscy. Dlatego warto nauczyć się, jak i na co transformować złość, by nie ranić ani siebie, ani innych. Gdy dziecko się złości stajemy się bezradni w jednej chwili – albo reagujemy swoją złością, albo nie wiemy co robić. NVC (Porozumienie bez Przemocy) daje kilka narzędzi do pracy ze złością swoją lub dziecka. O złości mówi się wiele. Często obracamy się wśród prostych zdań – „złość jest potrzebna” i prostych rad – „uderz poduszkę”. U nas nie będzie prosto, ale doświadczysz humoru i otwartości prowadzącej, oraz głębi merytorycznego przekazu. Dowiesz się, jak odnaleźć potrzeby, o których informuje złość, poznasz też sposoby na to, by codzienne wychodzenie z domu, kładzenie się spać, odrabianie lekcji… – budowało bliską relację rodzic-dziecko i poczucie własnej wartości dzieci.

Informacje i zapisy: virgobooks.pl

Otrzymujesz tę wiadomość ponieważ Twój adres został zapisany w naszej bazie osób zainteresowanych informacjami z Wydawnictwa Zwierciadło. aby nie otrzymywać wiadomości z grupy mailingowej Zwierciadlo.pl, wypisz się z niej, odwiedzając ten link