Warsztaty i szkolenia miesiąca

WARSZTATY ROZWOJU – JESIEŃ 2017
Dla Wszystkich
16 września 2017,

Szkolenie: PSYCHOGENEALOGIA – Ukryte przekazy rodzinne i geneosocjogram

Prowadząca: dr Barbara Tyboń

Czasem, nieświadomie, zamiast żyć własnym życiem odtwarzamy życie przodka, przejmujemy rodowe traumy i powielamy rodzinne schematy. W psychogenealogii zajmujemy się ukrytymi przekazami rodzinnymi, które kształtują nasze życie – w pozytywnym lub negatywnym sensie. Odkrywamy niewypowiedziane lojalności i delegacje rodzinne, zbliżamy się do tajemniczego zjawiska powtarzających się rocznic, poznajemy rodzinne mity, „rachunki”, oraz ich wpływ na kolejne pokolenia. Pracujemy też z geneosocjogramem – drzewem genealogicznym rodziny poszerzonym o relacje, uczucia, wzorce, ważne wydarzenia etc. Na szkoleniu dowiesz się jak pracować z własnym drzewem rodowym by uwolnić się od bagażu odziedziczonego po poprzednich pokoleniach.

INFORMACJE I ZAPISY: www.virgobooks.pl

16-17 września, Warszawa

Dialog z Losem. Odkrywanie i transformacja nieświadomych kodów. Spotkanie z przeznaczeniem

Seminarium poświęcone jest kilku tematom:

  • Jak odnaleźć swoje przeznaczenie?
  • Jakie są kompetencje świadomości, podświadomości i nadświadomości?
  • Dlaczego tak trudno stworzyć i utrzymać szczęśliwy związek? Jak być w związku?
  • Jakie nieświadome kody kierują naszym przeznaczeniem i dlaczego ciągle wchodzimy w te same związki?
  • Jak uniknąć pułapek naszego losu?

Techniki pracy z Podświadomością, Umysłem Świadomym i Nadświadomością.
Praca z energią zdarzeń, „przypadków”. Lekcje życia. Kreacja i antykreacja. Głęboki wgląd w siebie i w swój Los.

Prowadzący: Beata Markowska
Cena: 290-450 pln
Informacje i zgłoszenia: solaris.center@gmail.com tel. 796 181 192, http://www.solaris-rozwojosobisty.pl

23 września 2017, Warszawa

PODSTAWY TOTALNEJ BIOLOGII Wprowadzenie do metody

Prowadząca: dr n. med. Marzanna Radziszewska-Konopka

W latach 80. XX w., niemiecki lekarz dr R. G. Hamer sformułował rewolucyjną koncepcję zdrowia i choroby. Gdy on i jego żona zachorowali na raka po śmierci syna, stwierdził, że to może nie być przypadek. Zaczął analizować historie swoich pacjentów i zauważył wiele prawidłowości. Lata cierpliwych badań doprowadziły go do odkrycia, że to, co przywykliśmy nazywać chorobą, jest sensownym biologicznym programem Natury uruchamianym przez organizm w szczególnych sytuacjach… Miejsce, które „choruje” nie jest przypadkowe. Rozumiejąc biologiczny sens naszej choroby możemy zająć się jej prawdziwą przyczyną i uruchomić proces zdrowienia. To, co wielu z nas uważa za „karę boską”, czy „niesprawiedliwość losu”, ma swoje bio-logiczne wyjaśnienie i jest kluczem do rozwiązania naszych problemów.

INFORMACJE I ZAPISY: www.virgobooks.pl

3 terminy do wyboru: 28 października, 25 listopada, lub 9 grudnia. Godz. 9-17, Warszawa, ul. Andersa 29

Warsztaty kreatywnego myślenia „Od pustki w głowie do 100 pomysłów”

Czujesz, ze Twoje życie stanęło w miejscu? Jedno co wiesz na pewno to, że przyszedł czas na zmianę. Masz chwilowy twórczy kryzys, a Twój zawód wymaga kreatywności i innowacyjnych pomysłów? A może jesteś trenerem rozwoju lub coachem i chcesz rozwijać twórczość u innych?

Przyjdź na nasze warsztaty kreatywnego myślenia. Dostaniesz zastrzyk pozytywnej energii do działania, poznasz wiele sposobów na wymyślanie rozwiązań problemów, zobaczysz, ile masz talentów. Przyprowadź też swoich znajomych.
Organizator: Fundacja Instytut Edukacji Kreatywnej – INEK. Trenerki: Dorota Kondrat, autorka książek, trenerka, członkini Polskiego Stowarzyszenia Kreatywności; Magdalena Białobrzeska, trenerka i Coach ICF (ACC).
Cena: 239 zł brutto.

Zapisy i informacje: kontakt@inek.pl
Więcej o działalności fundacji INEK na stronie: www.inek.pl

Dla kobiet
7-8 PAŹDZIERNIKA, BIELSKO-BIAŁA

„MIEDNICA PEŁNA ŻYCIA” – WARSZTAT DLA KOBIET

Miednica to nasze centrum, nasze „SIEDZISKO”, w niej rezyduje nasza prawdziwa moc. Jest to obszar ciała, który budzi więcej ekstremalnych emocji, niż wszystkie inne. Z jednej strony dostarcza nam przyjemności, pozwala przeżyć ekstazę, jest świętym portalem przyzywającym na świat życie. Z drugiej strony jest miejscem, gdzie najboleśniej przekraczane są nasze granice, miejsce, którego uczymy się wstydzić, bać, które wolimy pomijać.

Zapraszamy na warsztat, na którym przy pomocy dynamicznych i skutecznych technik pracy z ciałem w metodzie Core Energetics będziecie miały okazję przyjrzeć się Waszej własnej relacji ze swoją miednicą, rozpoznać i doświadczyć zamknięte tam emocje i przekonania, wyzwolić zablokowaną energię i doświadczyć swojej siły życiowej, która przekłada się m.in. na poczucie przyjemności, pewności siebie i kreatywności.

Prowadząca: Ala Konopko-Ulanecki, terapeutka z Nowego Jorku, dyrektorka profesjonalnego szkolenia w metodzie Core Energetics w Polsce. www.alakonopko.com www.CoreEnergeticsPolska.com

KONTAKT I REJESTRACJA: Agnieszka Pastuszek, tel. +48 534 777 101, e-mail: agapastuszek@gmail.com