Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój

28 października 2014 in Psychologia by sylwester.ciach

Warsztaty i szkolenia miesiąca

INFORMATOR O WARSZTATACH ROZWOJU ZIMA 2017
Dla Wszystkich
luty, Warszawa

8-tyg. kurs mindfulness (MBSR – Redukcja Stresu Oparta na Uważności)

Zapraszam na poranne i wieczorne Kursy MBSR, a także Praktykę Otwartą Mindfulness w Warszawie. MBSR stworzył w 1979 r. Jon Kabat-Zinn. Program posiada ponad 4500 badań potwierdzających skuteczność w obszarze redukcji stresu, pracy z chronicznym bólem, koncentracją, kreatywnością, pamięcią, umiejętnością radzenia sobie w trudnych sytuacjach, nadciśnieniu, bezsenności i innych. W wielu krajach jest refundowany, wdrażany do szkół, w opiece medycznej, w środowisku pracy i w więziennictwie. Uczy być świadomym chwili obecnej, bez oceniania, z serdeczną życzliwością wobec siebie samego.

Kursy prowadzi Anna Gubernat – certyfikowany nauczyciel MBSR, prezes Polskiego Towarzystwa Mindfulness, przewodnicząca Koła Naukowego Mindfulness. Jeśli masz jakieś pytania – jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Informacje i zgłoszenia: Anna Gubernat, tel. 501 403 015, e-mail: a.gubernat@mindfulnesskursy.pl, www.mindfulnesskursy.pl i www.bit.ly/aktualnosci_MK

25 lutego 2017, Warszawa

KOBIECE SPRAWY – Problemy emocjonalne i choroby kobiet wg Totalnej biologii

Prowadząca: dr n. med. Marzanna Radziszewska-Konopka

Poznaj „instrukcję obsługi” siebie – dowiedz się, o czym mówi twoja choroba i wykorzystaj tę wiedzę do uzdrowienia swego ciała i do świadomego życia.

Totalna biologia odkrywa tajemnice problemów emocjonalnych i zdrowotnych w meandrach naszej psychiki i historii naszego rodu, pomaga je zrozumieć i uwolnić. Podczas szkolenia omówimy m.in. 1. Zaburzenia ukł. moczowego: zapalenie dróg moczowych, kamica nerkowa, nietrzymanie moczu 2. Gruczoł piersiowy – rak, mastopatia, torbiele, za małe/za duże piersi 3. Choroby i zaburzenia narządów rozrodczych (np. macica – mięśniaki, polipy, nadżerki, endometrioza, ciąża pozamaciczna, bolesne miesiączki; pochwa – zapalenia, grzybice), bezpłodność, anorgazmia 4. Migrena, zawroty głowy 5. Gruczoły wydzielania wewnętrznego.

INFORMACJE I ZAPISY: www.virgobooks.pl

4 MARCA, WARSZAWA

DZIECKO Z POCZUCIEM WŁASNEJ WARTOŚCI

Warsztat prowadzi Emilia Kulpa-Nowak

W codzienności z dziećmi łatwo o niecierpliwość i bezsilność. Już naprawdę nie wiadomo, co ma sens, a co nie ma. Czy jeśli odpuścisz, to dziecko wyjdzie na ludzi czy raczej wejdzie ci na głowę? Czy musisz dokręcać śrubę? Jak doprowadzić do porozumienia, do spokojnego wyjścia z domu i żeby chcieli pomagać w kuchni? Po warsztacie będziesz wiedzieć, które twoje działania i zasady wpływają na poczucie własnej wartości twojego dziecka. Czym ją zabijasz, a czym wzmacniasz. Jak kształtować zdrowego dorosłego, który będzie działał bez kompleksów, będzie autonomiczny, zmotywowany, będzie tworzył (sztukę, biznes, świat wokół siebie, rodzinę), będzie wolny. Dowiesz się, jak budować silną relację, która będzie wzmacniać, a nie ograniczać.

INFORMACJE I ZAPISY: www.virgobooks.pl

Terminy zjazdów: marzec 2017 – luty 2018 r, Kraków

SZKOŁA TRENERSKO – COACHINGOWA

Organizatorzy: Trening-twórczości.pl, MNODN Kangur

Zapraszamy do wzięcia udziału w II Edycji Szkoły Trenersko Coachingowej!

Co nas wyróżnia?

W naszej szkole uczymy pracy trenerskiej i coachingowej z naciskiem na obszar uwalniania potencjału kreatywnego grupy i indywidualnych klientów.

Mamy 18-letnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń. W szkole otrzymasz rzetelną wiedzę, nabędziesz praktyczne umiejętności przydatne w pracy trenera i coacha.

Rozwijamy twórczość i kreatywność! W szkole nauczysz się wykorzystywania technik twórczego myślenia i rozwiązywania problemów.

Mamy wysoko wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę. Prowadząc szkolenia nasi trenerzy kładą szczególny nacisk na praktyczne aspekty zdobywanej wiedzy i umiejętności.

Szkoła obejmuje 11 zjazdów, łącznie 220 godzin.

Szczegółowe informacje oraz zapisy: telefonicznie-509 758 480, 12 429 59 74, mailowo: mnodn@kangur.edu.pl

24 kwietnia – 1 maja (+/- 2 dni; możliwość przedłużenia o tydzień)

odNOWA w Kerali – detoks połączony z warsztatem oddechowym

INDIE, KERALA, FORT COCHI
(www.francisresidence.com)

Możesz połączyć egzotyczny wyjazd z relaksem, podniesieniem poziomu energii i troską o zdrowie. Możesz też nauczyć się jak korzystać z orientalnych składników i poznać ich właściwości zdrowotne oraz wpływ na emocje. Zapraszamy na program odNOWY w Kerali.

Co wchodzi w skład programu?

– Happiness Program – wykłady i sesje oczyszczających technik oddechowych i medytacji (wśród nich unikatowa sudarshan kriya)

– poranna sesja jogi i relaksacji

– warsztaty zdrowego, intuicyjnego gotowania

– zdrowe, wegańskie posiłki

– masaże i zabiegi ajurwedyjskie (dodatkowo płatne)

Prowadzą: Karolina i Maciek Szaciłło (więcej o nas na www.medytujemy.pl)

Dodatkowe informacje i zapisy: karolina.kopocz@gmail.com lub 697 699 355

23-25 czerwca, 28-30 czerwca – dwa warsztaty, Kraków

Psychoterapia pacjentów z zaburzeniem borderline, narcystycznym i schizoidalnym

Zapraszamy na jedyne w Polsce warsztaty z dr Elinor Greenberg, światowej klasy specjalistą w obszarze pracy z osobami z trzema typami zaburzeń osobowości. Warsztaty połączą teorię i praktykę. Przedstawiony zostanie autorski koncept Relacyjnego Gestaltu wokół którego ogniskują się centralne problemy pacjenta. Doświadczenie warsztatowe pozwoli na precyzyjną diagnozę oraz dostosowanie narzędzi terapeutycznych do potrzeb konkretnego pacjenta. Uczestnicy otrzymają podręcznik z materiałem zajęć.

Cena: Na hasło „Sens” zniżka 10% !

Prowadząca: dr Elinor Greenberg – certyfikowana psychoterapeutka i superwizorka łącząca nurty psychodynamiczne i Gestalt w autorskiej koncepcji.

Informacje i zgłoszenia: www.centrumodkrycie.pl, kontakt@centrumodkrycie.pl , Olga Tokarska – tel. 798 447 118.


zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI