Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Księgarnia Sklep Cyfrowy

Warsztaty i szkolenia miesiąca

sylwester.ciach
28 października 2014 in Psychologia by sylwester.ciach
WARSZTATY ROZWOJU – WIOSNA 2017
Dla Wszystkich
13 maja, Warszawa

PSYCHOGENEALOGIA – UKRYTE PRZEKAZY RODZINNE

Szkolenie prowadzi dr Barbara Tyboń

Czasem, nieświadomie, zamiast żyć własnym życiem odtwarzamy życie przodka, przejmujemy rodowe traumy i powielamy rodzinne schematy. W psychogenealogii zajmujemy się ukrytymi przekazami rodzinnymi, które kształtują nasze życie – w pozytywnym lub negatywnym sensie. Odkrywamy niewypowiedziane lojalności i delegacje rodzinne, zbliżamy się do tajemniczego zjawiska rocznic, mocy imion, poznajemy rodzinne mity, „rachunki”, oraz ich wpływ na kolejne pokolenia. Pracujemy też z geneosocjogramem – drzewem genealogicznym rodziny poszerzonym o relacje, uczucia, wzorce, ważne wydarzenia etc. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą dowiedzieć jak stworzyć własny geneosocjogram oraz osoby, które szukają wyjścia z dziwnych sytuacji życiowych szczególnie tych powtarzalnych (np. wszyscy najmłodsi bracia popadają w uzależnienie).

INFORMACJE I ZAPISY: www.virgobooks.pl

20 MAJA, WARSZAWA

POTRZEBA CZY ZACHCIANKA? JAK ZASPOKAJAĆ POTRZEBY DZIECKA

Warsztat prowadzi Emilia Kulpa-Nowak

Stale Cię o coś prosi, ciągle czegoś chce. A to lody, a to pójść na plac zabaw, a to zostać dłużej u Janka lub Zosi. Poczytać książeczkę, poleżeć razem przed zaśnięciem, zostać w domu, chociaż przecież wiesz, że po południu nie będzie chciało wyjść z przedszkola. I jeszcze kanapkę z miodem już czternasty tydzień z rzędu. Które prośby dziecka mówią o jego ważnych, fundamentalnych potrzebach, które warto uszanować, a które są zachciankami? A jeśli są zachciankami – to jak reagować? Przyjrzymy się w duchu NVC (Porozumienia bez Przemocy) oraz Rodzicielstwa Bliskości temu, co ważnego dzieje się w dzieciach i jak można rozmawiać i działać, by budować poczucie własnej wartości dziecka, bliskie relacje i zgodę w rodzinie.

Zapisy i szczegółowe informacje: www.virgobooks.p

29-30 kwietnia, 3-4 czerwca, Warszawa, 20-21 maja, Wrocław

HO’OPONOPONO MORRNAH NALAMAKU SIMEONY

Poznaj skuteczną i bezpieczną metodę uzdrawiania relacji. Oczyść połączenie z Przodkami, przywróć Harmonię i Przepływ w swoim życiu. Ho’oponopono pomaga uwolnić więzy emocjonalne, traumy i ograniczające przekonania, odzyskać wewnętrzny spokój. Jest mocnym i pewnym narzędziem integracji wewnętrznej. Morrnah Nalamaku Simeona– rdzenna kahunka hawajska, wyleczywszy się za pomocą ho’oponopono z nowotworu, zaadaptowała ów rytuał tak, aby każdy mógł stosować go samodzielnie. Jeśli cenisz naukę z pewnego źródła: od ponad 10 lat oferujemy jedyne w Polsce autoryzowane kursy prawdziwej wersji tej metody pod egidą założonej przez Morrnah Simeonę fundacji Pacifica Seminars.

Prowadzenie: Joanna Mądrzak.

Informacje i zgłoszenia: Wydawnictwo Manawa, +48695090571, manawa@manawa.com.pl, www.manawa.com.pl

24-25 czerwca, Warszawa

SUMMER SCHOOL OF THE IMPOSSIBLE. Kobiety i Mężczyźni w Kontakcie

Przekonaj się w Letniej Szkole Niemożliwego, że wbrew stereotypowemu przekonaniu autentyczny, głęboki KONTAKT między płciami jest możliwy, dostępny i bardzo karmiący.

Piętnastu trenerów przygotowało specjalnie do Programu Szkoły osiemnaście warsztatów – do wyboru przez uczestników od rana do północy przez cały czerwcowy weekend w ramach dwudniowego biletu.

Empathy Game na żywo, Radical Love, Slow sex, NVC w ruchu, Kojący dotyk, Kobiecość i męskość, Związek w kontakcie, Kontakt Improwizacja we wspólnym flow, Masaż Dotyk Serca, pokaz inspirującego filmu oraz Midsommer Kontakt Party i wiele innych propozycji.

Przygoda, wspaniała zabawa, nowe znajomości, doświadczenia i umiejętności. Czy można lepiej rozpocząć wakacje?

Zarezerwuj swoje miejsce: www.summerschool.evenea.pl

Zapraszają: Dojrzewalnia Róż, Laboratorium Porozumienia i Strefa Rozwoju

JOGA I MEDYTACJE
21-25 czerwca, Pałac Sulisław

Family Yoga Festival – IV Międzynarodowa Konferencja Naukowa Jogi i Ajurwedy

Instytut Jogi i Ajurwedy w Sulisławiu zaprasza na największe i najbardziej prestiżowe polskie spotkania środowisk propagujących zdrowy styl życia – Family Yoga Festival. Centralnym wydarzeniem Festiwalu będzie IV Międzynarodowa Konferencja Naukowa Jogi i Ajurwedy. Patronat honorowy nad imprezą objęła Ambasada Republiki Indii w Polsce, a także trzy państwowe szkoły wyższe: Politechnika Opolska, Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu oraz Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.

Prowadzący: uznani naukowcy i jogini z całego świata.

Informacje i zgłoszenia: www.instytut.sulislaw.pl


zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI