Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój

28 października 2014 in Psychologia by sylwester.ciach

Warsztaty i szkolenia miesiąca

INFORMATOR O WARSZTATACH ROZWOJU Wiosna 2017
Dla Wszystkich
4 MARCA, WARSZAWA

DZIECKO Z POCZUCIEM WŁASNEJ WARTOŚCI

Warsztat prowadzi Emilia Kulpa-Nowak

W codzienności z dziećmi łatwo o niecierpliwość i bezsilność. Już naprawdę nie wiadomo, co ma sens, a co nie ma. Czy jeśli odpuścisz, to dziecko wyjdzie na ludzi czy raczej wejdzie ci na głowę? Czy musisz dokręcać śrubę? Jak doprowadzić do porozumienia, do spokojnego wyjścia z domu i żeby chcieli pomagać w kuchni? Po warsztacie będziesz wiedzieć, które twoje działania i zasady wpływają na poczucie własnej wartości twojego dziecka. Czym ją zabijasz, a czym wzmacniasz. Jak kształtować zdrowego dorosłego, który będzie działał bez kompleksów, będzie autonomiczny, zmotywowany, będzie tworzył (sztukę, biznes, świat wokół siebie, rodzinę), będzie wolny. Dowiesz się, jak budować silną relację, która będzie wzmacniać, a nie ograniczać.

INFORMACJE I ZAPISY: www.virgobooks.pl

9 marca, 1 kwietnia – wykład i szkolenie

PSYCHOGENEALOGIA – UKRYTE PRZEKAZY RODZINNE I GENEOSOCJOGRAM

Prowadząca: dr Barbara Tyboń

Czasem, nieświadomie, zamiast żyć własnym życiem odtwarzamy życie przodka, przejmujemy rodowe traumy i powielamy rodzinne schematy. W psychogenealogii zajmujemy się ukrytymi przekazami rodzinnymi, które kształtują nasze życie – w pozytywnym lub negatywnym sensie. Odkrywamy niewypowiedziane lojalności i delegacje rodzinne, zbliżamy się do tajemniczego zjawiska rocznic, mocy imion, poznajemy rodzinne mity, „rachunki”, oraz ich wpływ na kolejne pokolenia. Pracujemy też z geneosocjogramem – drzewem genealogicznym rodziny poszerzonym o relacje, uczucia, wzorce, ważne wydarzenia etc. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą dowiedzieć jak stworzyć własny geneosocjogram oraz osoby, które szukają wyjścia z dziwnych sytuacji życiowych szczególnie tych powtarzalnych (np. wszyscy najmłodsi bracia popadają w uzależnienie).

INFORMACJE I ZAPISY: www.virgobooks.pl

25 marca 2017, Warszawa

UKRYTY SENS RAKA – Nowotwory wg Totalnej biologii

Prowadząca: dr n. med. Marzanna Radziszewska-Konopka

Nowotwór nie jest wyrokiem. Jest to tylko opowieść o cierpieniu, którego doświadczyłeś, bądź doświadczasz. Posłuchaj uważnie, co mówi twoje ciało. Nie wpadaj w panikę. Ustrzeż się przed powszechnie popełnianymi błędami. Żyj i dziel się z innymi swoim doświadczeniem.
Metoda Totalnej biologii dowodzi, że to, co przywykliśmy nazywać chorobą, jest sensownym biologicznym programem Natury uruchamianym przez organizm w szczególnych sytuacjach…
Poznaj konflikty biologiczne, które, leżą u źródła „łagodnych” i „złośliwych” nowotworów: przewodu pokarmowego; ukł. moczowego; gruczołów piersiowych i narządów związanych z ukł. rozrodczym, gruczołów wydzielania wewnętrznego; ukł. ruchu; skóry, ukł. krwionośnego i limfatycznego; mózgu.

INFORMACJE I ZAPISY: www.virgobooks.pl

JOGA I MEDYTACJE
Częśc I: 20 marzec – 28 marzec;
Część II: 29 marzec – 7 kwiecień
Opcja III: 25 – 26 marzec, Pałac Sulisław, okolice Strzelina

Starożytny system uzdrawiania z Master Yangiem

Jedyny w Polsce kurs z Master Yangiem – chińskim mistrzem uzdrawiania. Nauczysz się serwisować swoje organy wewnętrzne (przywrócisz im właściwą temperaturę, ilość tlenu i sprawność) by żyć w zdrowiu. Uwolnisz się od napięcia, nauczysz się zarządzać poziomem energii pozbędziesz się lęku by mieć wewnętrzną moc. Kurs oraz konsultacje tłumaczone na język polski.

Prowadzący: Master Zen Hua Yang – twórca Calligraphy Health System, mistrz Shaolin. 50 lat pracuje z ciałem umysłem i energią, współpracuje z lekarzami na świecie w zakresie leczenia cukrzycy, niepłodności, migren, zaburzeń hormonalnych, zaburzeń trawienia, nowotworów.

Informacje i zgłoszenia: http://projektegoistka.pl/kategoria-produktu/bilety/
Magdalena Gros, tel. 785 834 451, m.gros@projektegoistka.pl


zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI