Warsztaty i szkolenia miesiąca

WARSZTATY ROZWOJU – LATO 2017
Dla Wszystkich
20 LIPCA, WARSZAWA

DZIECKO Z POCZUCIEM WŁASNEJ WARTOŚCI

Warsztat prowadzi Emilia Kulpa-Nowak

Warsztat opiera się na ideach Porozumienia bez Przemocy (Nonviolent communication), Rodzicielstwa Bliskości, pedagogiki Jespera Juula oraz mapy poziomów świadomości dr. Davida Hawkinsa. Po warsztaciebędziesz wiedzieć, jak budować poczucie wartości dziecka, a jakich zachowań i postaw unikać. Na spotkaniu dowiesz się czym jest pewność siebie i samoocena, a czym poczucie własnej wartości i dlaczego pochwały wcale nie wspierają zdrowego poczucia wartości dziecka! Dowiesz się jaką rolę w wychowaniu dzieci odgrywa akceptacja (i czego), jak trwale zaszczepić w dziecku chęć do próbowania i podejmowania wyzwań, jaki wpływ na przyszłość Twojego dziecka ma sposób, w jaki mówisz (nie tylko do niego), jak budować bliskość, która wzmocni dziecko także w przyszłości. Będziemy też rozmawiać o roli empatii i komunikacji.

Zapisy i szczegółowe informacje:
http://virgobooks.pl/zapowiedzi/203-szkolenie-niezbednik-rodzica-dziecko-z-poczuciem-wlasnej-wartosci.html

22 lipca 2017, Warszawa

UKŁAD POKARMOWY wg Totalnej biologii

Prowadząca: dr n. med. Marzanna Radziszewska-Konopka

Choroby są rozwiązaniem organizmu na obciążające emocje i stres, które zostały sprowadzone do konkretnego narządu by zachować nas przy życiu. Na szkoleniu dowiemy się, jak odnaleźć odpowiedzialny za chorobę konflikt biologiczny, który jest ściśle powiązany z funkcją jaką pełni dany narząd. Zrozumiemy, dlaczego wątroba reaguje na konflikty związane z poczuciem braku czegoś niezbędnego – może to być brak jedzenia, miłości, pieniędzy czy szacunku. Żołądek reaguje na symboliczny kęs, którego nie możemy strawić (np. relacja z teściową). Przy chorobach trzustki znajdziemy odczute upokorzenie, wspomnienie rodowej hańby, czy lęk przed niedostatkiem. Podczas szkolenia dowiemy się jak odnaleźć przyczynę choroby i skutecznie pomóc sobie wyzdrowieć z pomocą Totalnej biologii.

INFORMACJE I ZAPISY: www.virgobooks.pl

Dla kobiet
20-26 sierpnia, Olecko Małe, Suwalszczyzna

Women In Transition – Kobiety w drodze: Warsztat dla kobiet gotowych do odważnej eksploracji siebie.

Women In Transition to warsztat dla kobiet gotowych na zmiany w życiu, bez względu na ich obszar. Uczestniczki otrzymają m.in. dostęp do narzędzi i technik, wspierających pogłębienie kontaktu ze sobą, komunikację, podejmowanie decyzji z poziomu umysłu i serca oraz rozmów na ważne, trudne tematy. Będziemy zgłębiać m.in. holistyczne dbanie o siebie, rozwiązywanie konfliktów, wewnętrzne blokady czy zdrową seksualność. W programie codzienny ruch, zdrowe jedzenie i goście specjalni.
Zajęcia są prowadzone głównie w języku angielskim.

Prowadzące: Renée Martyna – mentorka, społeczna przedsiębiorczyni, była specjalistka ONZ.
Marta Komosa – “duchowa położna”, pomaga kobietom poznawać siebie zmieniać swoje życie.
Informacje i zgłoszenia: wit@team.hubud.org www.transform-retreats.com tel. 605 213 166