Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój

28 października 2014 in Psychologia by sylwester.ciach

Warsztaty i szkolenia miesiąca

INFORMATOR O WARSZTATACH ROZWOJU GRUDZIEŃ 2016
Dla Wszystkich
Styczeń 2016 – Warszawa

8-tyg. kurs mindfulness (MBSR – Redukcja Stresu Oparta na Uważności)

Zapraszamy na poranne i wieczorne Kursy MBSR w Warszawie, 5 min. pieszo od stacji Metro Politechnika.
MBSR stworzył w 1979 r. Jon Kabat-Zinn. Program posiada ponad 4500 badań potwierdzających skuteczność w obszarze redukcji stresu, pracy z chronicznym bólem, koncentracją, kreatywnością, pamięcią, umiejętnością radzenia sobie w trudnych sytuacjach, nadciśnieniu, bezsenności i in.
W wielu krajach jest refundowany, wdrażany do szkół, w opiece medycznej, w środowisku pracy i w więziennictwie. Uczy być świadomie chwili obecnej, bez oceniania z serdeczną życzliwością wobec siebie samego.

Kursy prowadzi Anna Gubernat, certyfikowany nauczyciel MBSR, prezes Polskiego Towarzystwa Mindfulness, przewodnicząca Koła Naukowego Mindfulness.

Jeśli masz jakieś pytania – jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Informacje: Anna Gubernat, tel. 501 403 015, a.gubernat@mindfulnesskursy.pl, www.mindfulnesskursy.pl i www.bit.ly/aktualnosci_MK

21 STYCZNIA, WARSZAWA

NIEZBĘDNIK RODZICA – DZIECKO Z POCZUCIEM WŁASNEJ WARTOŚCI

Szkolenie prowadzi Emilia Kulpa-Nowak

W codzienności z dziećmi łatwo o niecierpliwość i bezsilność. Już naprawdę nie wiadomo, co ma sens, a co nie. Czy jeśli odpuścisz, to dziecko wyjdzie na ludzi czy raczej wejdzie ci na głowę? Czy musisz dokręcać śrubę? Jak doprowadzić do porozumienia, do spokojnego wyjścia z domu i żeby chcieli pomagać w kuchni? Po szkoleniu będziesz wiedzieć, które twoje działania i zasady wpływają na poczucie własnej wartości twojego dziecka. Czym ją zabijasz, a czym wzmacniasz. Jak kształtować zdrowego dorosłego, który będzie działał bez kompleksów, będzie autonomiczny, zmotywowany, będzie tworzył (sztukę, biznes, świat wokół siebie, rodzinę), będzie wolny. Dowiesz się, jak budować silną relację, która będzie wzmacniać, a nie ograniczać.

Zapisy i szczegółowe informacje:
http://virgobooks.pl/zapowiedzi/203-szkolenie-niezbednik-rodzica-dziecko-z-poczuciem-wlasnej-wartosci.html


zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI