Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

28 października 2014 in Psychologia by sylwester.ciach

Warsztaty i szkolenia miesiąca

INFORMATOR O WARSZTATACH ROZWOJU JESIEŃ/ZIMA 2016/17
Dla Wszystkich
październik – listopad, Warszawa

8-tygodniowy Kurs MBSR. Redukcji Stresu Opartej na Uważności

Zapraszamy na poranne i wieczorne Kursy MBSR w Warszawie.
MBSR stworzył w 1979 r. Jon Kabat-Zinn. Program posiada ponad 4500 badań potwierdzających skuteczność w obszarze redukcji stresu, pracy z chronicznym bólem, koncentracją, kreatywnością, pamięcią, umiejętnością radzenia sobie w trudnych sytuacjach, nadciśnieniu, bezsenności i in.
W wielu krajach jest refundowany, wdrażany do szkół, w opiece medycznej, w środowisku pracy i w więziennictwie. Uczy świadomie być chwili obecnej, bez oceniania z serdeczną życzliwością wobec siebie samego.
Jeśli masz jakieś pytania – jesteśmy do Twojej dyspozycji.
PROWADZĄCA: Anna Gubernat, nauczyciel MBSR w trakcie certyfikacji, prezes Polskiego Towarzystwa Mindfulness, przewodnicząca Koła Naukowego Mindfulness na SWPS w Warszawie.
INFORMACJE i ZAPISY: Anna Gubernat, tel. 501403015,
a.gubernat@mindfulnesskursy.pl, mindfulnesskursy.pl

15 października, Krzywy Ratusz, Nowa Iwiczna koło Warszawy

Zmień swoje przekonania, a zmienisz swoje życie

„Świat jest taki, jaki myślisz, że jest”. Jeśli wierzysz, że niczego nie osiągniesz, tak się stanie. Jeśli natomiast wierzysz, że świat Ci sprzyja, tak też będzie. Serdecznie zapraszam na wyjątkowy warsztat, oparty na metodzie The Work of Byron Katie.
W trakcie warsztatu dowiesz się:

  • czym są przekonania
  • jaką rolę pełnią w naszym życiu i skąd właściwie się biorą
  • jak możesz je zmienić
  • jak spojrzeć na siebie i swoje życie inaczej, aby porzucić swoje raniące myśli i czuć się naprawdę szczęśliwym.

Prowadzący: Magdalena Knitter,  trener, coach, specjalizujący się w relacjach i wzmacnianiu poczucia własnej wartości, pasjonatka The Work
Informacje i zgłoszenia: Magdalena Knitter Coaching, tel. 508-140-708, kontakt@magdalenaknitter.pl; www.magdalenaknitter.pl

26 listopada, godz. 10:00-18:00, Warszawa

Mindfulness dla dzieci

Podczas warsztatu z Eline Snel, dowiesz się:

  • Co to jest mindfulness?
  • Korzyści z praktyki uważności dla dzieci i młodzieży.
  • Wpływ praktyki uważności na dzieci i jej efekty w szkole.
  • Rozwój, badania i szkolenia certyfikujące, także w Polsce.

Spotkanie pomoże uczestnikom doświadczyć i zrozumieć, jak praktyka uważności poprawia u dzieci koncentrację, pamięć, spokój i umiejętność radzenia sobie w stresujących sytuacjach.
DLA KOGO? Dla rodziców, nauczycieli, osób zawodowo zajmujących się pracą z dziećmi i młodzieżą (lekarzy, psychologów, pedagogów, psychiatrów, terapeutów).
PROWADZĄCA: Eline Snel, terapeutka, w oparciu o MBSR Jona Kabata-Zinna, stworzyła program „Mindfulness Matters” – „Uwaga, to działa!”, dedykowany dzieciom i młodzieży w wieku 5-19 lat.
Autorka książki „Uważność i spokój żabki”, wydanej w 27 krajach.
INFORMACJE: Anna Gubernat, tel. 501403015, e-mail: a.gubernat@mindfulnesskursy.plwww.mindfulnesskursy.pl/eline-snel-warsztat

Psychorada.pl poleca coaching – życiowy, zawodowy, dietetyczny, wizerunku.
Coaching zawodowy skupia się na dopasowaniu pasji, umiejętności i Twojego systemu wartości do wykonywanej lub preferowanej pracy.Coaching życiowy poznasz swoje potrzeby, ograniczające Cię przekonania, które utrudniają Ci realizację swoich zamierzeń i zaczniesz sobie z nimi radzić.Coaching wizerunku pomoże Ci wyeksponować atuty Twojej sylwetki i ukryć mankamenty. Dobierzemy kolory, które sprawią, że będziesz prezentować się doskonale, a także nauczymy  sztuki autoprezentacji.Coaching dietetyczny jest dla osób, które są ciągle na diecie, albo nieustająco szukają nowych diet. Pomagamy schudnąć skutecznie.

Jeżeli czujesz, że możesz więcej, a stoisz w miejscu, zapętlasz się i nie wiesz jak ruszyć do przodu… To znaczy, że nadszedł czas na zmiany. Nie czekaj, nie zwlekaj, czas minie, a Ty nadal będziesz tam gdzie byłeś.

Wejdź teraz na http://psychorada.pl/k,coaching.html

WYJAZDY Z ROZWOJEM
18-26 luty 2017 r., BALI

Warsztat Insight na Bali – Life Architect

Wyrusz w fascynującą podróż do wnętrza siebie. 7-dniowy warsztat „Insight na Bali” odbędzie się na jednym z najpiękniejszych miejsc na ziemi – indonezyjskiej wyspie Bali. W 13-osobowej grupie doświadczysz trekkingu po tropikalnej dżungli, wieczoru z balijską kulturą czy coachingu grupowego z widokiem na okazałe tarasy ryżowe. A rajskie widoki i egzotyczna natura zapewnią ucztę Twoim zmysłom, tysiące kilometrów od zgiełku codzienności.

Warsztat poprowadzą Michał Pasterski i Sandra Lasek – duet trenerów, którzy w tym składzie już od kilku lat pomaga ludziom żyć pełniej.

KONTAKT: Life Architect, Claudia Castaldi, Opiekun klienta, +48500700857, biuro@lifearchitect.pl www.lifearchitect.pl/warsztaty/insight-na-bali

DLA RODZICÓW
22 października, Warszawa

Szkolenie: CIĄŻA I CHOROBY DZIECI – Świadome rodzicielstwo wg Totalnej biologii

Prowadząca: dr n.med. Marzanna Radziszewska-Konopka

Podczas szkolenia poznasz emocjonalne przyczyny chorób i nauczysz się pomagać dziecku w uwalnianiu się od nich bez antybiotyków i wspierać je w rozwoju jego świadomości. Dowiesz się, jakie znaczenie dla dziecka mają okoliczności poczęcia i narodzin. Jak problemy emocjonalne i zdrowotne matki  w okresie ciąży mogą się przełożyć na życie dziecka po narodzeniu. Poznasz przyczyny „chorób wieku dziecięcego” (ospa wietrzna, odra, świnka), zapadania na infekcje (choroby uszu, gardła, krtani, oskrzeli) i inne choroby (alergie, anemia, nietrzymanie moczu). Zrozumiesz problemy związane z funkcjonowaniem twojego dziecka w przedszkolu i szkole (agresja, spektrum autyzmu, dysleksja, zaburzenia koncentracji).

Zapisy i szczegółowe informacje: http://virgobooks.pl/nowosci/190-szkolenie-zrozumiec-choroby-dziecka-swiadome-rodzicielstwo-wg-totalnej-biologii.html

DLA ZAINTERESOWANYCH ROZWOJEM WEWNĘTRZNYM
12-13 listopada, Warszawa

I moduł szkolenia nauczycielskiego Mindfulness. Kurs pogłębiający praktykę Mindfulness

Mindfulness Association jest rekomendowaną przez UK Network for Mindfulness-Based Teacher Training Organisations jednostką szkolącą nauczycieli mindfulness i compassion w UK, Irlandii, Hiszpanii, Belgi, we Włoszech i w Polsce.

Rozpoczynamy w Warszawie IV Mindfulness Practitioner Certificate Course, certyfikowany przez Mindfulness Association (UK). Pierwszy z trzech modułów szkoleniowych metody MBLC (Mindfulness Based Living Course). Kurs będzie prowadzony w języku angielskim z tłumaczeniem na polski. Zapraszamy do rejestracji i udziału. Liczba miejsc jest ograniczona.

INFORMACJE: Anna Gubernat,  tel. 501403015, a.gubernat@mindfulnesskursy.pl,
formularz rejestracyjny

 

Otrzymujesz tę wiadomość ponieważ Twój adres został zapisany w naszej bazie osób zainteresowanych informacjami z Wydawnictwa Zwierciadło. aby nie otrzymywać wiadomości z grupy mailingowej Zwierciadlo.pl, wypisz się z niej, odwiedzając ten link


zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI