Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Księgarnia Sklep Cyfrowy

Wielkanoc to początek!

123rf.com
3 kwietnia 2015 in Butik Wielkanocny, Psychologia by redakcja-2
Jajko jest symbolem życia, jego początku. Czas Wielkiejnocy to czas wiosennego odrodzenia się, zaproszenia do życia nowego. Jak otworzyć się na zmiany?

1. Nie zatrzymuj się już nad tym, co było złe. Skoncentruj się na wizji przyszłości i na pozytywach. Patrz do przodu i jako obiekt zainteresowania wybieraj to co dobre, twoje, to czego pragniesz.

2. Miej kontakt ze sobą. To najważniejsze – żeby nie zdradzać siebie. Podczas codziennej krzątaniny, w zwykłej życiowej rutynie łatwo się zagubić. Dlatego poświęcaj sobie czas – medytuj, słuchaj relaksacyjnej muzyki, uprawiaj sport, ćwicz jogę, spaceruj, kontempluj przyrodę, czytaj książki, które cię wzbogacają. Tymi sposobami lepiej poznasz siebie i zdobędziesz pewność, w którą stronę kroczyć.

3. Uczyń świat lepszym. Zaangażuj się w sprawę, która ma dla ciebie znaczenie. Kultywuj własne wartości, szerz świadomość, pomagaj potrzebującym, rozwijaj się w relacjach. Dziel się sobą ze światem.

4. Połącz się z siłą większą niż ty. Postanowienia noworoczne czy wiosenne mogą nas stresować. Bo trzeba się spiąć i zacząć działać. Tak nam się wydaje, ale tak wcale nie musi być. Jeśli odkryjesz swoją drogę, będzie ona usłana przyjemnościami, bo będziesz robić to, co kochasz, żyć tak, jak chcesz. Warto powziąć wysiłek, żeby to się wydarzyło. Co robić? Zaufać, że jest to jedyne rozwiązanie. Wyśnić swój najwyższy sen o życiu i realizować go najprostszymi sposobami.

5. Kochaj. Świat pełen bezwarunkowej miłości i współczucia byłby naprawdę fajnym miejscem. Ty odpowiadasz za swoją warstwę życia, możesz w niej kochać. Siebie i kogo chcesz, to twój wybór. Możesz go dokonać w Wielkanoc 2013 roku.

10 kroków do duchowego partnerstwa – TUTAJ


Uwaga konkurs! Przywróć młody wygląd na dłużej – wygraj zabieg preparatem Facetem w klinice Estetica Nova!

Atrakcyjna, młodo wyglądająca twarz to pragnienie większości z nas. Szeroki wybór oferty zabiegów anti-aging sprawia, że coraz więcej kobiet korzysta z możliwości niechirurgicznego poprawienia urody, ...

Konkurs z okazji Dnia Matki: Ministerstwo Dobrego Mydła

Każdego dnia, kiedy otwieramy naszą małą pracownię, myślimy nie tylko o tym, co danego dnia mamy do zrobienia, ale i o produktach, które jeszcze nie ...

KONKURS Quiosque „Podziękuj Mamie”

Maj to jeden z najpiękniejszych miesięcy w roku. Wszystko wokół budzi się do życia i rozkwita. W tym czasie jest także wyjątkowe święto - ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI