Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

123rf.com
123rf.com
10 lipca 2012 in Zdrowie i pielęgnacja by redakcja-2

Z małym dzieckiem na plaży

Plaża nad morzem kojarzyła ci się zawsze z błogim spokojem? Wakacje z dzieckiem mogą zmienić twoje przekonanie. Malec będzie jadł piasek, piszczał na widok wody i oddalał się w niewiadomym kierunku. Jak się to tego przygotować?

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Jak najbliżej plaży

Wybierz hotel lub kwaterę jak najbliżej plaży. Zobaczysz, że kilka razy będziesz wracała do pokoju po zabawkę, picie i żeby przewinąć lub przebrać maleństwo albo żeby się zdrzemnęło.

Chroń przed słońcem

Smaruj dziecko kremami z filtrem przeciwsłonecznym (co najmniej 15 SPF dla starszych dzieci). Możesz sobie ułatwić sprawę, kupując preparaty w sprayu. Pamiętaj też o buzi i uszach. Ponawiaj smarowanie co dwie godziny i za każdym razem, gdy dziecko wyjdzie z wody. Możesz ustawić sobie przypominanie w telefonie.

Wykop dół

W takim dole dziecko świetnie bawi się mokrym piaskiem, można do niego donosić wodę, budować zamki i co tylko się chce. To wspaniała okazja do wspólnej zabawy.

Strony: 1 2 3


Strefa zakupów


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI