Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Księgarnia Sklep Cyfrowy

Bezwarunkowa miłość do siebie

pokochaj_siebie_bezwarunkowo
123rf
11 grudnia 2013 in Zrozumieć siebie by redakcja-2
Kochasz partnera, dzieci, swoją przyjaciółkę, jej psa i chomiki swoich dzieci. A siebie? Jak kochać siebie bez warunków?

1. Pozwól sobie być skoncentrowaną na sobie

Aby móc dzielić się sobą hojnie i z entuzjazmem, najpierw musisz być w dobrej formie emocjonalnej i fizycznej. Jeśli nie będziesz skoncentrowana na sobie, nawet nie będziesz wiedziała, jak się czujesz. A przede wszystkim kim jesteś. Zainteresuj się sobą na poważnie. Dbaj o siebie poprzez samopoznanie.

2. Powiedz NIE

To słowo jest dowodem na bezwarunkową miłość własną, kiedy bronisz swoich granic. Poświęcanie się innym jest okradaniem siebie. Wobec tych innych też nie jest się w porządku. Zwykle się za to potem czegoś wymaga.

3. Wybacz sobie

Błędy, przeszłość, głupie decyzje, pulchne uda. To droga do pełnej akceptacji siebie. Gdy jej nie poczujesz, miłość własna będzie dla ciebie nieosiągalna.

4. Rozpieszczaj się

Dawaj sobie prezenty bez powodu. Umiesz tak? Jeśli nie, świat też niczym cię nie obdaruje.

5. Pracuj nad poczuciem, że zasługujesz

Na wszystko, czego chcesz. Na pracę, w której się spełniasz, ładnie urządzony dom, rozwijanie pasji, idealnie pasującego do ciebie mężczyznę. I tak dalej. Nie będziesz mieć niczego, czego nie „uniesiesz”.


Uwaga konkurs! Przywróć młody wygląd na dłużej – wygraj zabieg preparatem Facetem w klinice Estetica Nova!

Atrakcyjna, młodo wyglądająca twarz to pragnienie większości z nas. Szeroki wybór oferty zabiegów anti-aging sprawia, że coraz więcej kobiet korzysta z możliwości niechirurgicznego poprawienia urody, ...

Konkurs z okazji Dnia Matki: Ministerstwo Dobrego Mydła

Każdego dnia, kiedy otwieramy naszą małą pracownię, myślimy nie tylko o tym, co danego dnia mamy do zrobienia, ale i o produktach, które jeszcze nie ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI