Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

flickr.com /Fady Habib
flickr.com /Fady Habib
16 czerwca 2015 in Seks by Aleksandra Mijakoska

5 rzeczy, których mężczyźni pragną

Każdy związek rządzi się własnymi prawami, jednak w temacie seksu i erotyki są rzeczy, które możemy uznać jako wyróżnik dla każdej z płci.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.zwierciadlo.pl

Przynajmniej wtedy, gdy do tematu podchodzimy przez pryzmat stereotypów.

Oto 5 rzeczy, które ponoć są łóżkowymi marzeniami niemalże wszystkich mężczyzn:

  1. Mów do mnie brzydko, czyli „świntusz ile wlezie”. Ponoć im pikantniejsze „hasła” tym lepiej, choć warto mieć na uwadze, że mężczyźni przede wszystkim korzystają z lewej półkuli mózgu, czyli tej odpowiedzialnej m.in. za myślenie analityczne. Warto więc wczuć się w rolę, na tyle, by nie doprowadzić partnera do niepożądanych mdłości czy stanów lękowych 😉
  2. Przejmij kontrolę… czasami. – Podpowiemy, że słowem klucz jest „czasami”. Co to w praktyce oznacza: czasami (tu warto zweryfikować częstotliwość „igraszek” i określić jakiś wspólnie akceptowalny „algorytm”) wczuj się w rolę „Pani Wszechświata”, żądaj i rządź. I nie chodzi tu o zabawy w stylu BDSM, lecz o przejęcie inicjatywy na poziomie egzekwowania swoich potrzeb seksualnych.
  3. Zaproś do testów. Nowe pozycje seksualne to miła odmiana. Kamasutra może być tu dobrym wyjściem. Poza doznaniami seksualnymi sprawdzisz też, na ile ćwiczenia mięśni kegla i brzucha, oraz serie pompek, poprawiają jakość życia seksualnego.
  4. Daj się podziwiać. Ponoć mężczyźni są wzrokowcami, więc widok kochanki ubierającej się, biorącej kąpiel, czy szykującej się do snu, działa niekiedy niczym najmocniejszy afrodyzjak. Ty warto zadbać o detale, na przykład o bieliznę.
  5. Karm mnie. Nie chodzi tu o afrodyzjaki rodem z  „Opowieści z 1001 nocy”. Chodzi raczej o coś, co kobiety rzadko popierają, a na pewno nigdy nie przyznają się do tego otwarcie. Zgadliście? –Pizza i hamburgery ponoć czasami działają jak afrodyzjaki, choć ciężko jest to sobie wyobrazić.

Sprawdź promocje na Butik Zwierciadlo.pl

madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI