Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

flickr.com / Susanne Nilsson
flickr.com / Susanne Nilsson
12 czerwca 2015 in Seks by Aleksandra Mijakoska

Aplikacja pomoże określić Ci dni płodne

Dni płodne, owulacji czy miesiączki, to daty bardzo ważne w życiu pary. Zwłaszcza takiej, która stara się o potomka.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Aplikacja HealthKit od Apple, do tej pory służyła do śledzenia stanu zdrowia oraz osiągnięć sportowych, jednak wraz z aktualizacją oprogramowania i pojawieniem się wersji iOS9, ma zmienić się w całościowy „detektor” stanu zdrowia, a co najważniejsze pomoże określić datę nadchodzącej miesiączki oraz dni płodnych.

Wszystko za sprawą innowacyjnych formularzy, o które aplikacja HealthKit została uzupełniona. Działają one na zasadzie ankiet, które po wypełnieniu obliczają biorytm, w tym mogą określać także dni płodne, czas owulacji czy dni, w których kobiety mogą spodziewać się miesiączki.

Jak to działa?

By korzystać z aplikacji we właściwy sposób musimy się zdyscyplinować i regularnie uzupełniać ją o dane takie jak : podstawowa temperatura ciała, gęstość śluzu, data ostatniego cyklu,  aktywność seksualną czy informacje odnośnie wykonanego testu owulacyjnego.

Po wpisaniu tych danych, mamy pełną wiedzę na temat swojego zdrowia oraz tego czy ewentualne łóżkowe igraszki mogły zaowocować słodkim prezentem. Informacje te, możemy też wykorzystać w sytuacji, gdy jesteśmy zwolenniczkami naturalnej antykoncepcji.


Strefa zakupów


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI