Co mówią o waszym związku wspólne zdjęcia

fot.123rf

Chcesz wiedzieć, jaki jest układ sił i uczuć w twoim związku? Przyjrzyj się wspólnym fotkom. Doktor Lillian Glass, ekspert mowy ciała, znana z analizy zdjęć gwiazd, podpowiada, na co zwrócić uwagę.
Jaka dzieli was odległość. Gdy partner idzie przed tobą i nie trzyma cię za rękę, często oznacza to, że stracił zainteresowanie, przestał cię szanować lub po prostu cię nie lubi. Może to być też wyraźny znak, że chce się ciebie pozbyć.

Gdzie patrzycie. Jeśli na wspólnych zdjęciach patrzycie w przeciwne strony, nie ma między wami synchronizacji. W praktyce oznacza to, że nie macie wspólnych upodobań, nie myślicie w podobny sposób i macie swoje własne cele. Jeśli widzisz to często na wspólnych zdjęciach, może to oznaczać, że nie do końca się dobraliście.

Jak trzymacie stopy. Jeśli koniuszki twoich palców są skierowane do twojego partnera, oznacza to, że ci na nim zależy, natomiast jeśli są zwrócone w przeciwnym kierunku albo do środka – może to oznaczać, że swojego partnera nie traktujesz do końca serio.

Czy się dotykacie. Kiedy jesteście zaręczeni, zakochani lub świeżo po ślubie, na waszych zdjęciach powinno być dużo fizycznej bliskości i czułości. Jeśli jest inaczej, według Glass oznacza to kłopoty.

Kto jest gwiazdą. Jeśli twój partner na zdjęciu bardziej skupia się na tym, by dobrze zaprezentować siebie niż ciebie, oznacza to, że do waszego związku wkradła się rywalizacja lub że on jest zazdrosny o twoją zawodową pozycję.

Kto kogo ustawia. Kiedy jedno z was nieustająco ustawia drugie – łapie za rękę, ciągnie za sobą, przytrzymuje dłońmi – także nie jest to dobra wróżba. Nadmierna kontrola w związku i na zdjęciach nigdy nie wychodzi dobrze.

Źródło: Lillian Glass, „Mowa ciała kłamców”, Rebis 2014

Artykuł pochodzi z archiwum magazynu SENS

ZOBACZ AKTUALNE WYDANIE »