Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

fot.123rf
fot.123rf
5 listopada 2014 in Seks by redakcja

Co mówią o waszym związku wspólne zdjęcia

Chcesz wiedzieć, jaki jest układ sił i uczuć w twoim związku? Przyjrzyj się wspólnym fotkom. Doktor Lillian Glass, ekspert mowy ciała, znana z analizy zdjęć gwiazd, podpowiada, na co zwrócić uwagę.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Jaka dzieli was odległość. Gdy partner idzie przed tobą i nie trzyma cię za rękę, często oznacza to, że stracił zainteresowanie, przestał cię szanować lub po prostu cię nie lubi. Może to być też wyraźny znak, że chce się ciebie pozbyć.

Gdzie patrzycie. Jeśli na wspólnych zdjęciach patrzycie w przeciwne strony, nie ma między wami synchronizacji. W praktyce oznacza to, że nie macie wspólnych upodobań, nie myślicie w podobny sposób i macie swoje własne cele. Jeśli widzisz to często na wspólnych zdjęciach, może to oznaczać, że nie do końca się dobraliście.

Jak trzymacie stopy. Jeśli koniuszki twoich palców są skierowane do twojego partnera, oznacza to, że ci na nim zależy, natomiast jeśli są zwrócone w przeciwnym kierunku albo do środka – może to oznaczać, że swojego partnera nie traktujesz do końca serio.

Czy się dotykacie. Kiedy jesteście zaręczeni, zakochani lub świeżo po ślubie, na waszych zdjęciach powinno być dużo fizycznej bliskości i czułości. Jeśli jest inaczej, według Glass oznacza to kłopoty.

Kto jest gwiazdą. Jeśli twój partner na zdjęciu bardziej skupia się na tym, by dobrze zaprezentować siebie niż ciebie, oznacza to, że do waszego związku wkradła się rywalizacja lub że on jest zazdrosny o twoją zawodową pozycję.

Kto kogo ustawia. Kiedy jedno z was nieustająco ustawia drugie – łapie za rękę, ciągnie za sobą, przytrzymuje dłońmi – także nie jest to dobra wróżba. Nadmierna kontrola w związku i na zdjęciach nigdy nie wychodzi dobrze.

Źródło: Lillian Glass, „Mowa ciała kłamców”, Rebis 2014


Strefa zakupów


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI