Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

123rf.com
123rf.com
20 sierpnia 2015 in Seks by Angelika Hadam

Czy mu się podobam?

To pytanie często rodzi się w naszej głowie. Wiele kobiet ma ogromny problem z tym, aby uwierzyć w siebie i pojawiają się w nich wątpliwości, których chcą się jak najszybciej pozbyć. Dlatego, aby uniknąć takich sytuacji, razem odpowiedzmy sobie na pytanie : „Jak sprawdzić, czy podobam się chłopakowi?”.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Brak pewności siebie czy brak wiary we własne możliwości powodują rodzące się w głowie pytania. Można by powiedzieć, że jeśli mnie kocha, to powinien wszystko zaakceptować! Ale czy tak jest? Jeśli więc zastanawiasz się nad tym, jak sprawdzić, czy się mu podobasz, koniecznie przeczytaj ten tekst.

Ocena samej siebie

Zacznijmy od jednej z najważniejszych rzeczy. Samoocena, z którą wiele osób ma ogromny problem. Stań przed lustrem i zapisz, co ci się w tobie najbardziej podoba, a co chciałabyś zmienić. Jeśli chcesz sprawdzić, jak widzi cię twój partner, musisz, zacząć od tego, jak ty się widzisz. Oczywiście, bez przesady! Robisz to w dużej mierze też i dla siebie, więc nie zmieniaj wszystkiego!

Oczy szeroko otwarte

Sukces tkwi w szczegółach! Zwracaj uwagę na jego ruchy. Sprawdzaj i analizuj każdy wysyłany przez niego sygnał. Być może, nie będzie to łatwe, ale jeśli mu się podobasz, na pewno to poznasz, w bardzo szybkim czasie.

Jego wzrok przykuje twoją uwagę

Jeśli mu się podobasz, będzie starał się uwodzić cię wzrokiem na każdym kroku, w każdej możliwej dla niego sytuacji. W towarzystwie będzie zerkał ukradkiem na twoją reakcję. Natomiast, jeśli jest nieśmiały, odwróci głowę, kiedy tylko wasze spojrzenia się spotkają.

Dotyk może znaczyć dużo więcej

Gdy jego dłoń przypadkiem dotknie twojej, zdecydowanie oznacza to, że facet na ciebie leci! Przytulanie z błahych powodów też może oznaczać znacznie bliższe relacje. Drobne gesty wysyłane w twoją stronę, świadczą o tym, że mu się podobasz! Jednak bądź czujna – on może być przecież typem pozera, który chce posiąść kolejną zdobycz. Wtedy nie ryzykuj, daj sobie spokój!

Jego zdenerwowanie

Wierci się, ma spocone dłonie, ledwo co potrafi zbudować zdanie – to na pewno pierwsze oznaki zdenerwowania! Pomyśl, gdybyś go nie interesowała, nie zwracałby na nic uwagi i normalnie z tobą rozmawiał.

Sprawdzonych sposobów jest wiele, ale dobrze wysłany i zinterpretowany sygnał jest kluczem do pewności, że to jest to! Życzymy wszystkich paniom powodzenia!


Sprawdź promocje na Butik Zwierciadlo.pl

madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI