Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

mikolajowa
24 grudnia 2015 in Erotyka, Seks by Joanna Keszka

Erotyczna zabawa nie tylko na święta

W zabawach erotycznych najlepsze jest to, że samo ich planowanie i przygotowywanie pomaga stworzyć zmysłowy nastrój. Dzielenie się pomysłami albo przygotowywanie niespodzianki powoduje, że nie możemy się doczekać, kiedy choinkowe gwiazdki rozświetlą naszą odświętny seks.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.zwierciadlo.pl

Jesteś w sypialni Lubieżną Śnieżynką, a twój partner został mianowany na Nieznajomego Spragnionego Świątecznych Niespodzianek, w skrócie N. Ten pomysł na zabawę ma duży potencjał. Śnieżynka jest pewną siebie świąteczną profesjonalistką i musi podjąć decyzję, czy N. zasłużył w tym roku na prezent. Jeśli N. chce otrzymać świąteczną niespodziankę, musi najpierw przyznać się do wszystkich złych postępków, takich jak to, że nie troszczył się wystarczająco o swoją partnerkę, nie mówił jej często, jaka jest piękna, niezwykła i wspaniała, nie uprawiał sportu i niezdrowo jadł, a w efekcie tych zaniedbań nie miał siły regularnie zaspokajać swoją kochankę. Teraz Śnieżynka wymierzy mu stosowną karę i będzie musiał wkupić się w jej łaski spełnianiem jej erotycznych życzeń.

1. Strój i rekwizyty. Śnieżynka potrzebuje butów na wysokim obcasie, nakładek na sutki i paznokci pomalowanych na czerwono. Może założyć futrzaną czapę. Przyda się seksowna skarpeta i jej erotyczna zawartość: szarfa do wiązania, czekoladowa farba do ciała, lubrykant, puszek do pieszczot i skórzana packa do klapsów.

2. Wstęp. Śnieżynka nie wpada niezapowiedziana. Na spotkanie z nią się czeka. Dlatego rano wyślij swojemu partnerowi maila albo esemesa z zapowiedzią wizyty Śnieżynki, świątecznej specjalistki do spraw rozkoszy. W treści napisz, że ma czekać o wyznaczonej godzinie i przygotować odświętnego drinka na jej powitanie.

3. Przebieg zabawy. Jest świąteczna noc i w całym domu wszyscy śpią. Śnieżynka w butach na obcasie godnych striptizerki, w nakładkach na sutki i w wielkiej futrzanej czapce pojawia się w pokoju, w którym czeka na nią N. W ręku trzyma skarpetę, z której wyjmuje i dokładnie demonstruje erotyczne gadżety: szarfę do wiązania, czekoladową farbę do ciała, lubrykant, puszek do pieszczot i skórzana packę do klapsów.

  • Śnieżynka opowiada krótko o sobie i swoich kwalifikacjach: jest świąteczną profesjonalistką, potrafi zaspokajać, a jeszcze bardziej sama być dopieszczana przez takich napalonych facetów jak N. Wyjaśnia, jaki ma plan na ten wieczór: najpierw chce dowiedzieć się, czy N. był grzeczny w tym roku, a potem, jeśli tylko sobie na to zasłuży, czeka ich wspólna zabawa w trafianie do jej lubieżnej dziurki.
  • Śnieżynka wysyła zmysłowe sygnały: siada bardzo blisko N., najpierw jest słodka i kusząca, pieści N. delikatnie piórkiem do pieszczot: przesuwa je powoli za uchem, potem muska podbródek, szyję i drugie ucho. Rozbiera N. i kiedy zdejmuje mu majtki, zaznacza, żeby się nie wstydził, bo w swojej pracy Śnieżynki widziała już niejeden męski organ.
  • Teraz będzie poważne badanie, jak N. sprawował się w ciągu ostatniego roku. N. zostaje posadzony na krześle i ma ręce związane z tyłu szarfą. Jest przesłuchiwany: czy pieścił swoją partnerkę z wystarczającym zaangażowaniem, czy pytał ją często, na co ona ma ochotę, i czy realizował jej marzenia erotyczne, czy prowadził zdrowy tryb życia, żeby mieć wystarczająco sił do regularnego seksu ze swoją partnerką?
  • Kara za te wszystkie przewinienia może być na słodko: Śnieżynka zanurza sutki w czekoladowej farbie do ciała i każe N. zlizać słodycze z jej piersi ciepłym językiem, może rozwiązać go i kazać mu wylizać do czysta bitą śmietanę z łechtaczki, może wsunąć banana do swojej cipki i kazać N. go zjeść.
  • Albo na ostro: za każe podejrzenie złego zachowania klaps skórzaną packą.
  • Może też podstawić mu swoją gołą pupę i przyznać się, że to ona była w tym roku bardzo niegrzeczna: chodziła bez bielizny po ulicach, nie wykonywała świątecznych obowiązków, nie zaspokajała z odpowiednim zaangażowaniem nieznajomych, których odwiedzała w świątecznych domach, i teraz prosi o klapsa za karę.
  • Za dobre sprawowanie podczas wizyty Śnieżynki N. dostaje świąteczny prezent: talony na seks. Na każdym znajduje się jedno życzenie, które będzie mógł zrealizować w dowolnej chwili, zaczynając od teraz. Talony mogą opiewać na: „zrobienie jednej gorącej laski”, „wymierzenie pięciu klapsów na gołą pupę za bycie niegrzeczną dziewczynką”, „zrobienie masażu erotycznego”, „szybki numerek na zawołanie”.
  • Jeśli jeszcze nie doszło do skonsumowania spotkania, na koniec Śnieżynka masuje członka N. lubrykantem, chwali go profesjonalnie za sztywność, wielkość, gotowość i mówi, że widzi przed takim penisem wspaniałą przyszłość. Na koniec Śnieżynka i N. kończą zabawę jak para napalonych kochanków.

Strefa zakupów


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI