Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

FUN FACTORY
9 września 2015 in Seks by redakcja

Erotyczny design w roli głównej

Czy wiesz, że wybierając gadżet erotyczny, możesz teraz kierować się nie tylko jego "funkcjonalnością", lecz także designem?

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Jeszcze kilkanaście lat temu gadżety erotyczne dostępne były wyłącznie w naturalistycznych i przerysowanych kształtach, siłą rzeczy kojarzonych wyłącznie z przemysłem pornograficznym. Schowane, by nie wzbudzać niezdrowej sensacji. Na początku XXI w. na rynek wkroczyli producenci gadżetów erotycznych, które miały po prostu bawić, wprowadzać w dobry nastrój, a przy tym ładnie wyglądać.- Branża erotyczna, jak każda inna branża dóbr konsumpcyjnych, ciągle się rozwija, słucha głosów swoich klientów i wprowadza nowe produkty, które odpowiadają ich potrzebom – wyjaśnia Barbara Weber, kierowniczka sprzedaży na region Europy Wschodniej i Skandynawii Fun Factory, czołowego producenta gadżetów erotycznych na świecie.

Niemiecka marka Fun Factory to jedna z najbardziej innowacyjnych firm z branży erotycznej na świecie. Nowe propozycje i innowacyjne modele pojawiają się co najmniej raz do roku! Marka nie tylko regularnie wprowadza nowości produktowe do swojej oferty, ale także jest często nagradzana za design swoich produktów. W 2008 r. wibrator Delight otrzymał główną nagrodę Red Dot Award, zwaną Oskarem designu, i był pierwszym w historii gadżetem erotycznym nagrodzonym za wzornictwo.

Nowoczesne gadżety erotyczne są miłe dla oka i często przyjmują fantazyjne kształty. Z wyglądu przypominają kwiat, gąsieniczkę, bolid wyścigowy czy… części samochodowe. Producenci celowo tworzą gadżety atrakcyjnie wizualnie, by ich właściciele nie odczuwali potrzeby ich ukrywania.

Najnowszym, niezwykle interesująco zapowiadającym się gadżetem jest Miss Bi.

To wibrator najnowszej generacji składający się z kompaktowego trzonu przeznaczonego do stymulacji wewnętrznej oraz zewnętrznej wypustki idealnej do stymulacji łechtaczki. Miss Bi to pierwszy wibrator Fun Factory, który posiada silnik zarówno w swojej części głównej, jak i w wypustce. Oba silniki mają trzy prędkości i trzy tryby stymulacji, co pozwala na eksperymentowanie z zabawą i wybranie najbardziej satysfakcjonującego poziomu wibracji.

Ze względu na swój niewielki rozmiar Miss Bi zadowoli te kobiety, które preferują płytszą stymulację oraz pieszczoty zewnętrzne. Dzięki dobrze wyprofilowanym krzywiznom i obłym kształcie zabawka jednocześnie stymuluję strefę G i wejście do pochwy, a dzięki zewnętrznej wypustce – łechtaczkę.


Sprawdź promocje na Butik Zwierciadlo.pl

madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI