Erotyczny gadżet na prezent? Oto nasze typy

Zestaw Kupidyn KamasutraSzukanie dobrego prezentu może być nie lada wyzwaniem. Może też być radością i nadzieją na ofiarowanie kochanej osobie czegoś pięknego, trafionego, czegoś, co uraduje, a może nawet będzie w użyciu, zamiast trafić na półkę lub do piwnicy. Dobrze wybrane gadżety erotyczne mogą zaspokoić te potrzeby i otworzyć drogę do lepszego życia intymnego, bliskości i spełnienia.

1. Jadalna farba do ciała Kama Sutra

Nieustający prezentowy hit zmysłowych kochanków, którzy zimą oddają się rozkoszom smaków i seksu. Jadalna farba do ciała pozwala napisać na ciele miłosne wyznania, wskazówki, a potem zająć się ich zlizywaniem, scałowywaniem, zjadaniem. Idealna na długie, zimowe wieczory.

Cena: 52,90 zł

2. Gra karciana Ladies’ Nights, Game Bird

Jeśli chcecie pobudzić waszą wyobraźnię i wprowadzić do seksu scenariusze romantyczne, dramatyczne, namiętne, ale zniechęcają was dosadne gry erotyczne, subtelna gra karciana Ladies’ Nights będzie właściwym prezentem. Piękne karty umożliwiają wymyślanie własnych historii lub – zdając się na instrukcję – prowadzenie ciekawej, angażującej rozgrywki.

Cena: 60,00 zł

3. Świeczka do masażu, Lelo

Cudowny pomysł, który rozświetli niejedną noc i niejedno spotkanie uczyni bardziej zmysłowym, bliskim i namiętnym. Świeczka płonąc zmienia się w ciepły, ale nie gorący, olejek do masażu. Pięknie pachnie, pielęgnuje skórę i, a co najważniejsze masaż nią wykonany podniesie temperaturę, nawet gdy za oknem trzaskający mróz. Idealny prezent dla wielbiących przytulanie, dotyk i ładne zapachy.

Cena: 98,00 zł

4. Zestaw Kupidyna, Kama Sutra

Prezent dla tych, których przyciąga pobudzanie zmysłów przy zamkniętych oczach. Koralowo czerwony zestaw zawiera satynową opaskę na oczy, jadalny puder i puszek do jego nakładania na skórę oraz płatki róży, w sam raz do dekoracji pożądanego ciała. Delikatniejsza wersja zabawy z utratą kontroli, pobudza zmysł dotyku i smaku.

Cena: 199,90 zł

5. Zestaw Dare Me, Lelo

Zestaw stworzony dla fanek i fanów „50 twarzy Grey’a„, inspirowany gadżetami erotycznymi opisanymi w książce. Zawiera kulki gejszy w małym rozmiarze, satynowe mankiety do krępowania rąk lub nóg oraz niewielki pejcz z miękkimi, zamszowymi witkami. Całość w stylowej czerni ze srebrnymi wykończeniami przywołuje klimat subtelnej zabawy w dominację.

Cena: 384,00 zł