Radość z brzucha i Radość z seksu – warsztaty

„Radość z brzucha!” to cykl wakacyjnych warsztatów w Warszawie dla tych, którzy chcą od życia więcej – inspiracji, radości, pełni zdrowia.
„Radość z brzucha!” to kompleksowy program rozwoju osobistego, który łączy umysł, emocje, ducha i ciało w harmonijną całość. Celem akcji jest pokazanie, jak można lepiej dbać o siebie oraz zachęcenie uczestników do zmiany nawyków na takie, które będą służyły utrzymaniu ich w dobrym zdrowiu, kondycji i samopoczuciu. Organizatorki zapraszają do wzięcia udziału w projekcie wszystkich chętnych: singli, pary, a także całe rodziny.

Warsztat 29 lipca – Uwolnić umysł

10:30 – 12:30

Warsztat będzie poświęcony poznaniu „nawyków” naszego umysłu oraz rozwijaniu zdolności do czerpania radości z życia. Uczestnicy dowiedzą się jakie są korzyści bycia „tu i teraz”, a także jak uwolnić swój umysł, rozwijając w sobie zdolność do akceptacji.

12:45 – 14:00

Joga przywiązuje ogromną wagę do systematycznego oczyszczania umysłu, najlepiej na drodze codziennej medytacji i ćwiczeń oddechowych. Medytacja służyć ma także usprawnieniu ciała, gdyż zgodnie z filozofią Wschodu soma i psyche to system naczyń połączonych. Stan ciała wpływa na umysł i jego wydolność. Podobnie ożywiony umysł potrafi postawić ciało na baczność, wpłynąć na wzmocnienie lub obniżenie odporności. Prawidłowe oddychanie wzmacnia efekt medytacyjny.

Spotkania odbywają się w każdą niedzielę od 1 lipca do 26 sierpnia 2012 w godz. 10.30-14.00 na terenie Klubu La Playa, Wybrzeże Helskie 1/5 w Warszawie. Organizatorami akcji są: Babska Dżungla oraz Akademia Energii.

Więcej informacji na www.radosczbrzucha.pl