Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

123rf.com
123rf.com
20 sierpnia 2014 in Seks by Magdalena Wosik

Filmy erotyczne dla kobiet

Filmy erotyczne kojarzą się nam najczęściej z niezbyt wyrafinowaną rozrywką dla mężczyzn. Przed oczami stają nam obrazy (wydęte usta, nienaturalne miny, koszmarne dialogi i morze silikonu), które nijak nie są w stanie wywołać w nas pożądania. Tymczasem świat filmów erotycznych jest o wiele bogatszy i różnorodny, niż wynikałoby to ze studiowania półek opatrzonych napisem „tylko dla dorosłych” w kioskach. Uchylamy rąbka tajemnicy.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

W ostatnich latach twórczość erotyczna ewoluowała – twórcy starają się trafiać i do mężczyzn, i do kobiet; do tych, którzy lubią niemalże medyczną dokładność i do zwolenników wersji „lżejszych”, w których  widzimy kobiece piersi, wzgórek łonowy, ale samej penetracji już nie. Co ciekawsze, te lżejsze wersje są zdecydowanie bardziej seksistowskie: nie uświadczysz na nich męskich narządów płciowych.

Na rynku filmów erotycznych pojawia się wiele firm, które kierują swoją ofertę specjalnie dla pań. Filmy te nadal zawierają dużo seksu i mają fabułę, która ma zadanie wyeksponować seks, ale twórcy starają się, aby produkcje były bardziej przyjazne dla kobiet np. aktorki mają bardziej realistyczne, ciała, piersi są naturalne, miłość fizyczna bardziej urozmaicona. Reżyserzy decydują się także na angażowanie prawdziwych par,  aby wzmocnić efekt naturalności.

Jak wykazały badania przeprowadzone przez naukowców Northwestern University w Chicago, kobiety odczuwają przyjemność seksualną, oglądając miłość między kobietami, nawet wtedy kiedy nie deklarują się jako homo- lub biseksualne.  Dlatego w filmach erotyczych dla pań pojawia się seks między dwiema kobietami. To leży istotna różnica między kobietami a mężczyznami, bowiem panowie reagują tylko na  sceny zgodne z ich preferencjami seksualnymi.


Sprawdź promocje na Butik Zwierciadlo.pl

madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI