Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

123rf.com
123rf.com
21 stycznia 2016 in Seks by redakcja

Francuski podryw

W jaki sposób kobiety lubią być podrywane? Oto wyniki sondy przeprowadzonej wsród Francuzek, ale wskazówki przydadzą się i w Polsce.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.zwierciadlo.pl
  • Nie ma co zwlekać. Średni czas zaangażowanego oczekiwania Francuzek na pierwszy krok ze strony mężczyzny wynosi 5 minut. Nawet jeśli Polki mają więcej cierpliwości, nie będą czekać w nieskończoność.
  • Lepiej zrezygnować z podrywu na ulicy i w środkach komunikacji. Szansa trafienia na kobietę, która to lubi, jest naprawdę niewielka. Dobrze rokuje natomiast flirt w pracy, w bibliotece, a najlepiej – na imprezie u znajomych czy w innym miejscu, gdzie da się rozmawiać.
  • Facebook nie sprzyja flirtom. Owszem, można umówić się na randkę przez internet, ale wirtualna relacja nie jest romantyczna.
  • Komplementy są w cenie, ale mówione z sensem. Bezpieczne są pochwały oczu, uśmiechu, oryginalności, spontaniczności – z tych atrybutów wiele kobiet jest dumnych i zadowolonych – oraz stroju, wybieranego nie raz godzinami.
  • Romantyczność ponad wszystko. Mimo statystyk o rozwodach, emancypacji i tysięcy artykułów w prasie kolorowej kobiety zazwyczaj marzą o miłości na całe życie. Czekają też na swojego księcia – nawet jeśli tylko w ich oczach zasługuje na to miano.
  • Flirt ma swój urok. Kobiety lubią, gdy po pierwszym spotkaniu wszystko dzieje się bez pośpiechu, ale oczekują reakcji na swoje zachęty i chcą czuć się pożądane.
  • Playlista na wspólny wieczór. Jeśli spotkanie ma się potoczyć naprawdę romantycznie, lepiej nie mylić go z odsłuchami. Muzyka ma być przyjemnym tłem, a nie pretekstem do dyskusji o wzmacniaczach.
  • Nic nie jest dane raz na zawsze. Wzbudzenie zainteresowania kobiety to dopiero pierwszy krok w niekończącym się procesie pracy nad szczęśliwym związkiem.

Sprawdź promocje na Butik Zwierciadlo.pl

madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI