Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Księgarnia Sklep Cyfrowy

Francuski podryw

123rf.com
21 stycznia 2016 in Seks by redakcja
W jaki sposób kobiety lubią być podrywane? Oto wyniki sondy przeprowadzonej wsród Francuzek, ale wskazówki przydadzą się i w Polsce.

  • Nie ma co zwlekać. Średni czas zaangażowanego oczekiwania Francuzek na pierwszy krok ze strony mężczyzny wynosi 5 minut. Nawet jeśli Polki mają więcej cierpliwości, nie będą czekać w nieskończoność.
  • Lepiej zrezygnować z podrywu na ulicy i w środkach komunikacji. Szansa trafienia na kobietę, która to lubi, jest naprawdę niewielka. Dobrze rokuje natomiast flirt w pracy, w bibliotece, a najlepiej – na imprezie u znajomych czy w innym miejscu, gdzie da się rozmawiać.
  • Facebook nie sprzyja flirtom. Owszem, można umówić się na randkę przez internet, ale wirtualna relacja nie jest romantyczna.
  • Komplementy są w cenie, ale mówione z sensem. Bezpieczne są pochwały oczu, uśmiechu, oryginalności, spontaniczności – z tych atrybutów wiele kobiet jest dumnych i zadowolonych – oraz stroju, wybieranego nie raz godzinami.
  • Romantyczność ponad wszystko. Mimo statystyk o rozwodach, emancypacji i tysięcy artykułów w prasie kolorowej kobiety zazwyczaj marzą o miłości na całe życie. Czekają też na swojego księcia – nawet jeśli tylko w ich oczach zasługuje na to miano.
  • Flirt ma swój urok. Kobiety lubią, gdy po pierwszym spotkaniu wszystko dzieje się bez pośpiechu, ale oczekują reakcji na swoje zachęty i chcą czuć się pożądane.
  • Playlista na wspólny wieczór. Jeśli spotkanie ma się potoczyć naprawdę romantycznie, lepiej nie mylić go z odsłuchami. Muzyka ma być przyjemnym tłem, a nie pretekstem do dyskusji o wzmacniaczach.
  • Nic nie jest dane raz na zawsze. Wzbudzenie zainteresowania kobiety to dopiero pierwszy krok w niekończącym się procesie pracy nad szczęśliwym związkiem.

Uwaga konkurs! Przywróć młody wygląd na dłużej – wygraj zabieg preparatem Facetem w klinice Estetica Nova!

Atrakcyjna, młodo wyglądająca twarz to pragnienie większości z nas. Szeroki wybór oferty zabiegów anti-aging sprawia, że coraz więcej kobiet korzysta z możliwości niechirurgicznego poprawienia urody, ...

Konkurs z okazji Dnia Matki: Ministerstwo Dobrego Mydła

Każdego dnia, kiedy otwieramy naszą małą pracownię, myślimy nie tylko o tym, co danego dnia mamy do zrobienia, ale i o produktach, które jeszcze nie ...

KONKURS Quiosque „Podziękuj Mamie”

Maj to jeden z najpiękniejszych miesięcy w roku. Wszystko wokół budzi się do życia i rozkwita. W tym czasie jest także wyjątkowe święto - ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI