Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

123rf.com
123rf.com
17 kwietnia 2012 in Grzechu Marta by Marta Stejter

Miłosny seans filmowy

Co prawda kalendarzowa wiosna w pełni, ale pogoda zmienna. Warto więc przygotować plan B, jeśli aura nie będzie sprzyjała aktywnościom plenerowym. Na przykład seans filmowy. Najlepiej we dwoje.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Miłość to jeden z najstarszych i niby najbardziej oklepanych tematów. I co z tego, skoro i tak najchętniej oglądamy właśnie filmy o miłości. Na początek wybrałam trzy obrazy, których nie może zabraknąć w Waszej domowej kolekcji. Warto, bo można wracać do nich nie raz.

9 i pół tygodnia – absolutny faworyt! Historia Elizabeth, trzydziestoletniej rozwódki z Nowego Jorku, która podczas zakupów na targu spotyka przystojnego Johna, od razu podbiła moje serce. Wspaniałe kreacje aktorskie Kim Basinger i Mickeya Rourke’a są nie do opisania, to trzeba zobaczyć! Ten film mogłabym oglądać w nieskończoność, a szczególnie dwie sceny. Pierwsza to ta, w której Lizy wykonuje szalony striptiz w takt „You can leave your hat on”, druga – to sekwencja z kostką lodu, okrzyknięta jedną z najbardziej sexy w historii kina. Wystarczy ją zobaczyć, żeby zrozumieć dlaczego.

Sekretarka – Lee Halloway (grana przez Margaret Gyllenhaal, która ostatnio pojawiła się w Histerii – Romantycznej  historii wibratora), właśnie opuściła zakład psychiatryczny. Nie jest szalona, ale ma pewne nietypowe skłonności. Chce wrócić do normalnego życia i znaleźć pracę. To niełatwe, ponieważ nie ma ani doświadczenia, ani referencji. Mimo to dziwaczny prawnik,  pan Grey (w tej roli James Spader) zatrudnia ją. Wkrótce okazuje się, że wiele ich łączy i  zaczyna się… perwersyjna zabawa dla dwojga! To historia z happy endem, ale nie będę zdradzać szczegółów – nie można tego przegapić!

Ostatnie tango w Paryżu – arcydzieło Bernarda Bertolucciego z 1972 roku, które wciąż zyskuje nowych admiratorów. W najbardziej kochliwym mieście Europy rozpoczyna się romans czterdziestopięcioletniego Amerykanina z o połowę młodszą Francuzka. Przez trzy dni w opuszczonym mieszkaniu para uprawia seks. Liczy się tylko fizyczność i przekraczanie kolejnych granic. Znakomita i niepowtarzalna fabuła z udziałem mistrzowskich: Marii Schneider i Marlona Brando. Ci, którzy jeszcze nie widzieli – koniecznie muszą to nadrobić,  natomiast znający tę historię wiedzą, że warto do niej wrócić.

Powyższe tytuły filmów są moimi absolutnymi faworytami. Każdy z Was może mieć zupełnie inne upodobania – bo tak naprawdę liczy się dobra zabawa. Od oglądania miłosnych filmów we dwoje do miłosnych igraszek droga jest naprawdę niedaleka…


Sprawdź promocje na Butik Zwierciadlo.pl

madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI