Największe ciacha na Euro

wikimedia commons, fot. Happa

Euro 2012 tuż-tuż. Zaledwie godziny dzielą nas od meczu otwarcia, w którym polskie orły zmierzą się z drużyną Grecji. Długo trzymałam się z dala od tego eurozgiełku, ale w końcu uległam. Atmosfera w Warszawie jest niebywała! Mimo iż nie jestem fanką piłki nożnej, z całych sił będę dopingować Polaków!
Doskonale pamiętam, jak w 2006 r. (Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej) wraz z grupą znajomych siedziałam na Placu Trzech Krzyży w Warszawie i kibicowaliśmy „naszym” w meczu Niemcy – Polska. Tamte emocje były niesamowite, ale dzisiaj będzie jeszcze lepiej!

By Shay (My friend, Shay's photobucket album) via Wikimedia Commons

Oprócz oczywistych korzyści wynikających z Euro 2012, czyli masy turystów i kibiców w Polsce, nowych dróg, stadionów, jest coś, co napawa mnie ogromną radością – możliwość podziwiania superciał, które są teraz na wyciągnięcie ręki. Wysportowani piłkarze, wspaniale umięśnieni i z błyskiem w oku, nie pozostawiają nas obojętnymi.

Wśród tych najbardziej „hot” wyróżnię: Hiszpana Gerarda Piqué. Ten brunet z seksownym zarostem i uroczym uśmiechem rozczuli niejedno kobiece serce. Jestem pewna, że nawet dziewczyny, które jeszcze wczoraj deklarowały niechęć do piłki nożnej, dadzą się przekonać do oglądania go na boisku.

By James Boyes via Wikimedia Commons

 

Holendra Rafaela van der Vaarta – Niestety ten 29-latek pochodzenia hiszpańskiego jest już zajęty. Ale zawsze można podziwiać, jak się rusza, i się rozmarzyć … Na dodatek jest ponoć wzorowym tatą.