Jacy mężczyźni są najbardziej atrakcyjni dla kobiet?

123rf.com

O gustach się nie dyskutuje, ale faktem jest, że pewni mężczyźni są bardziej atrakcyjni dla kobiet od innych. Film z serwisu Buzzfeed pokazuje, co dodaje mężczyźnie atrakcyjności.

Co sprawia, że mężczyźni są bardziej atrakcyjni dla kobiet? Oto 7 faktów wynikających z badań.

  1. Francuskie badanie dowodzi, że kobiety wolą dać swój numer telefonu mężczyźnie z gitarą niż ze sportową torbą na ramieniu.
  2. Badania pokazują, że mężczyźni ubrani na czerwono mogą być bardziej atrakcyjni dla kobiet. Czerwony jest symbolem siły, statusu i pewności siebie.
  3. Uśmiechaj się! Z uśmiechem zyskujesz na atrakcyjności. Kobiety są skłonne łączyć czyjeś szczęście z atrakcyjnością.
  4. Skrzyżowane ramiona mogą podświadomie wyrażać lęk przed bliskością. Pamiętaj o mowie ciała – zachowuj otwartą postawę!
  5. Zastanawiaj się nad tym, jaki piszesz sms-y. Z sondażu serwisu randkowego Match.com wynika, że i kobiety, i mężczyźni uważają literówki i błędy gramatyczne za nieatrakcyjne. A single, którzy używają emotikonów, uprawiają więcej seksu niż ci, którzy unikają „buziek”.
  6. Zapomnij o męskim towarzystwie. Pies szybciej ułatwi ci nawiązanie nowej znajomości. Być może dlatego, że ludzie uważają właścicieli zwierząt za osoby zdolne do zaangażowania i opieki nad innymi.
  7. Jeśli jednak jesteś przekonany, że w towarzystwie łatwiej będzie ci umówić się na randkę, to zamiast kumpla weź ze sobą koleżankę. Uczestniczki badania przeprowadzonego w 2008 r. zadeklarowały, że mężczyźni w towarzystwie innych kobiet są dla nich bardziej atrakcyjni.