Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

17 maja 2015 in Seks by redakcja

Jacy mężczyźni są najbardziej atrakcyjni dla kobiet?

O gustach się nie dyskutuje, ale faktem jest, że pewni mężczyźni są bardziej atrakcyjni dla kobiet od innych. Film z serwisu Buzzfeed pokazuje, co dodaje mężczyźnie atrakcyjności.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.zwierciadlo.pl

Co sprawia, że mężczyźni są bardziej atrakcyjni dla kobiet? Oto 7 faktów wynikających z badań.

  1. Francuskie badanie dowodzi, że kobiety wolą dać swój numer telefonu mężczyźnie z gitarą niż ze sportową torbą na ramieniu.
  2. Badania pokazują, że mężczyźni ubrani na czerwono mogą być bardziej atrakcyjni dla kobiet. Czerwony jest symbolem siły, statusu i pewności siebie.
  3. Uśmiechaj się! Z uśmiechem zyskujesz na atrakcyjności. Kobiety są skłonne łączyć czyjeś szczęście z atrakcyjnością.
  4. Skrzyżowane ramiona mogą podświadomie wyrażać lęk przed bliskością. Pamiętaj o mowie ciała – zachowuj otwartą postawę!
  5. Zastanawiaj się nad tym, jaki piszesz sms-y. Z sondażu serwisu randkowego Match.com wynika, że i kobiety, i mężczyźni uważają literówki i błędy gramatyczne za nieatrakcyjne. A single, którzy używają emotikonów, uprawiają więcej seksu niż ci, którzy unikają „buziek”.
  6. Zapomnij o męskim towarzystwie. Pies szybciej ułatwi ci nawiązanie nowej znajomości. Być może dlatego, że ludzie uważają właścicieli zwierząt za osoby zdolne do zaangażowania i opieki nad innymi.
  7. Jeśli jednak jesteś przekonany, że w towarzystwie łatwiej będzie ci umówić się na randkę, to zamiast kumpla weź ze sobą koleżankę. Uczestniczki badania przeprowadzonego w 2008 r. zadeklarowały, że mężczyźni w towarzystwie innych kobiet są dla nich bardziej atrakcyjni.

Strefa zakupów


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI