Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

38707694_m
22 kwietnia 2015 in Seks by redakcja

Jak działa prawo przyciągania? Znaleźć swoją drugą połówkę

Słyszałeś kiedykolwiek o tym prawie? Nawet jeśli nie słyszałeś, z pewnością nieraz się z nim zetknąłeś w swoim życiu, często w zwykłych prostych czynnościach dnia codziennego. Zauważyłeś, że gdy pomyślisz o babci, która dawno Cię nie odwiedzała, ona dzwoni do Ciebie? A jeśli zaczynasz marzyć o czerwonym mercedesie, zaczynasz takie auto bardzo często widywać na ulicach? Jeśli pomyślisz, że najbardziej podobają Ci się kobiety w obcisłych dżinsach, głównie takie zaczynasz widzieć, gdy spacerujesz po parku, ulicy, galerii?

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

To właśnie efekt prawa przyciągania, które w tym wypadku działa jednak przy Twojej nieświadomości. Idealnie byłoby, gdybyś mógł to prawo wykorzystać świadomie do własnych celów, do realizacji planów i marzeń. W bardzo dużym uproszczeniu opiszę, jak to zrobić. Temat jest tak rozległy, że odsyłam Cię do fachowej lektury. Naprawdę warto.

Jak zatem przyciągać do siebie wszystko, o czym pomyślisz, co sobie zaplanujesz, co wymarzysz i chcesz osiągnąć? Wyobraź sobie sytuację nawiązującą do treści niniejszej książki: szukanie swojej drugiej połówki. Aby ją znaleźć, musisz przede wszystkim wiedzieć precyzyjnie, kogo szukasz. Wyobraź sobie niezwykle wyraźnie, jak ma owa osoba wyglądać, ubierać się, pachnieć, mówić, zachowywać się, uśmiechać, co jeść, co lubić robić, jaki ma mieć kolor paznokci i odcień włosów. Im dokładniej to określisz, tym lepiej. Potem zastanów się, gdzie możesz jej szukać, gdzie ona może przebywać, co lubi, do czego dąży. Następnie sam zacznij odwiedzać miejsca, gdzie spodziewasz się ją spotkać. A teraz Wasze pierwsze spotkanie. Pomyśl, jak będzie wyglądało zapoznanie, co powiesz, jak się zachowasz, co jej zaproponujesz, co będzie dalej.

Co zmieniło się przez taką analizę?

  • Teraz wiesz, jakiej konkretnie osoby szukasz, a przez to zaczniesz zauważać wszystkie osoby pasujące do Twoich oczekiwań — to działa jak wyostrzenie wzroku.
  • Przypuszczając, gdzie taka osoba może przebywać i samemu będąc w tych miejscach (niezależnie, czy to portal randkowy, dyskoteka czy biblioteka), zwiększasz swoje szanse na spotkanie tej osoby.
  • 3_godzinyWyobrażając sobie pierwsze spotkanie, przygotujesz się na nie, a tym samym zmniejszysz swoją tremę, będziesz miał więcej pomysłów na powitanie, rozmowę, zaproszenie na randkę, a nawet kolejne spotkanie — zaprezentujesz się z najlepszej strony.

I tu pojawia się sedno prawa przyciągania — to nie cud, tylko odpowiednie, umiejętne kierowanie swoim życiem. Osoba, którą sobie wyobraziłeś, nie pojawiła się w Twoim życiu, gdyż ją „przyciągnąłeś”. Pojawiła się z zupełnie innego powodu — po prostu postawiłeś przed sobą wiele drogowskazów, które doprowadziły Cię odpowiednią drogą do tego, czego szczerze i mocno pragniesz.

Fragment pochodzi z książki „3 godziny. Jak rozpoznać prawdziwą miłość”, Ewelina Jasik, Adam Jakubiak, Wydawnictwo Sensus 2015, s.344


Strefa zakupów


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI