Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój

46787637 - lovely happy couple.romantic beautiful woman and handsome man.bearded boy and blond girl outdoor together
4 stycznia 2017 in Seks by Aleksandra Mijakoska

Jaka cecha czyni mężczyzn atrakcyjnymi?

I choć wiekszość mężczyzn uważa, że kobiety są zwrokowcami i to wygląd partnera jest dla nich ważny w pierwszej kolejności, badania pokazują że zupełnie inna cecha ma wpływ na wybór partnera.

Z badań przeprowadzonych na grupie 50 kobiet wynika, że to wcale nie wygląd jest dla płci piękniejszej najważniejszym kryterium wyboru partnera.  W trakcie badania pokazywano kobietom zdjęcia oraz filmy z wypowiedziami anonimowych mężczyzn, a te miały określić, który z panów wydaje im się najbardziej atrakcyjny.

W efekcie okazało się, że najbardziej pociągający okazali się mężczyźni uśmiechnięci, z poczuciem humoru, bądź tacy którzy emanowali wewnętrznym spokojem. Atrakcyjny wygląd był również uznawany przez respondentki jako ważny, lecz tak naprawdę to radosne usposobienie miało kluczowy wpływ podczas wyboru potencjalnego partnera.

Jaki z tego morał? – Panowie, z okazji Nowego Roku  bądźcie uśmiechnięci i dbajcie o dobry nastrój i uśmiech na twarzach pań.


Konkurs Ziaja: pielęgnacja dla niego

Mężczyźni spędzają w łazience znacznie mniej czasu, niż kobiety. Nie oznacza to jednak, że męska skóra jest łatwiejsza w pielęgnacji. Przekonajcie się same i weźcie ...

„Załatw pogodę, ja zajmę się resztą” - wywiad z autorką powieści Renatą Frydrych

Czy można napisać naprawdę ciepłą i zabawną komedię romantyczną, która porusza i w dodatku daleka jest od stereotypów? Okazuje się, że tak. Wydana przez Wydawnictwo ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI