Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Księgarnia Sklep Cyfrowy

Jaka cecha czyni mężczyzn atrakcyjnymi?

46787637 - lovely happy couple.romantic beautiful woman and handsome man.bearded boy and blond girl outdoor together
4 stycznia 2017 in Seks by Aleksandra Mijakoska
I choć wiekszość mężczyzn uważa, że kobiety są zwrokowcami i to wygląd partnera jest dla nich ważny w pierwszej kolejności, badania pokazują że zupełnie inna cecha ma wpływ na wybór partnera.

Z badań przeprowadzonych na grupie 50 kobiet wynika, że to wcale nie wygląd jest dla płci piękniejszej najważniejszym kryterium wyboru partnera.  W trakcie badania pokazywano kobietom zdjęcia oraz filmy z wypowiedziami anonimowych mężczyzn, a te miały określić, który z panów wydaje im się najbardziej atrakcyjny.

W efekcie okazało się, że najbardziej pociągający okazali się mężczyźni uśmiechnięci, z poczuciem humoru, bądź tacy którzy emanowali wewnętrznym spokojem. Atrakcyjny wygląd był również uznawany przez respondentki jako ważny, lecz tak naprawdę to radosne usposobienie miało kluczowy wpływ podczas wyboru potencjalnego partnera.

Jaki z tego morał? – Panowie, z okazji Nowego Roku  bądźcie uśmiechnięci i dbajcie o dobry nastrój i uśmiech na twarzach pań.


Rajskie ptaki w Twoim ogrodzie

Wiosna i lato to czas wyjątkowych spotkań na świeżym powietrzu. Garden party czy weekendowe przyjęcia z bliskimi na tarasie mają swój niepowtarzalny i bezpretensjonalny urok. ...

Wywiad SENSu: Joanna Brodzik

Na prośby widzów wróciła właśnie na plan szóstego sezonu serialu z cyklu „Nad rozlewiskiem”, na prośbę naszej redakcji po raz trzeci pojawiła się na okładce ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI