Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Księgarnia Sklep Cyfrowy

Jakich mężczyzn pożądają Polki?

Photo: Albin Olsson License: CC BY-SA 4.0/commons.wikimedia.org
2 listopada 2016 in Seks by redakcja
W rankingu na najbardziej pożądanych mężczyzn w Polsce wzięło udział kilka tysięcy kobiet. Polki postawiły na lokalne gwiazdy - najwyżej uplasowany Ryan Gosling znalazł się dopiero na 17. miejscu.

W plebiscycie zorganizowanym przez serwis ZaadoptujFaceta.pl bezapalcyjne zwyciężył Michał Szpak – zdobył aż 31 proc. głosów. W programie „Agent Gwiazdy” piosenkarz reprezentujący Polskę podczas ostatniej Eurowizji pokazał inną twarz: stał się uosobieniem towarzyskiego, piekielnie utalentowanego faceta. Na drugą pozycję, z wynikiem 11 proc., trafił główny bohater ostatnich dwóch części „Pitbulla”, Piotr Stramowski. Piękny zarost, zadziorny irokez, filmowy związek z Mają Ostaszewską czy po prostu niesamowity talent aktorski skłoniły Polki do zagłosowania właśnie na niego? (Drugi w najlepszej dziesiątce aktor – Marcin Dorociński zajmuje 7. miejsce). Dużym zaskoczeniem jest Paweł Opydo, który dzięki 10 proc. głosów znalazł się na 3. miejscu. To bloger i vloger, znany między z serii filmików wyśmiewającej książki, które ocenia jako słabe. Zaraz za podium jest Marcin Prokop, potem Jakub Błaszczykowski – wraz z Grzegorzem Krychowiakiem (10 m.) są jedynymi sportowcami w TOP 10.

Podobny ranking odbył się też w innych krajach, m.in. we Francji, Włoszech, Hiszpanii, Brazylii, Kolumbii, Meksyku czy Argentynie. „W tym roku dodaliśmy kilka zagranicznych gwiazd cieszących się międzynarodową popularnością, lecz Polki postawiły na gwiazdy rodzimego pochodzenia”, tłumaczy Tassia Miller, marketing manager ZaadoptujFaceta.pl. Najwyżej sklasyfikowany Ryan Gosling był dopiero 17.


Uwaga konkurs! Wiosenna metamorfoza z Mincer Pharma

Sekretem młodego wyglądu naszej cery jest kwas hialuronowy. Czy wiesz jednak, że może on występować w czterech formach, co dodatkowo wpłynie na młody wygląd twojej ...

Rodzina przy biurku

Zakup mebli to sprawa, którą często w rodzinie rozważa się bardzo długo i równie długo szuka się odpowiednich modeli. Muszą się podobać przyszłym użytkownikom, być ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI