Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Księgarnia Sklep Cyfrowy

Jakich mężczyzn pragną kobiety?

fot.123rf
12 kwietnia 2016 in Seks by Ewa-Klepacka-Gryz
Kobiecy obiekt pożądania… to mężczyzna:

Posiadający władzę – ponieważ władza jest najlepszym wskaźnikiem tego, że dysponuje także zasobami materialnymi.

Starszy przeciętnie o 3,5 roku – wraz z wiekiem mężczyzny systematycznie wzrasta jego dostęp do bogactwa. Starszy partner częściej bywa dojrzalszy, stały w uczuciach i bardziej niezawodny.

Potencjalnie „skazany” na sukces (zawodowy, społeczny).

Pracowity, ambitny, zainteresowany pracą i karierą zawodową – ponieważ owe cechy są dobrą prognozą osiągnięcia odpowiedniej pozycji społecznej.

Atrakcyjny fizycznie, o atletycznej budowie i wysoki – w trakcie ewolucyjnej historii naszego gatunku fizyczna ochrona była jednym z najważniejszych dóbr, jakie mężczyzna mógł ofiarować kobiecie.

O dobrej kondycji zdrowotnej, sygnalizowanej wyglądem i sposobem zachowania (mający dobry nastrój, energiczny, ożywiony).

Skłonny do poświęcenia własnych zasobów na rzecz kobiety i wspólnych dzieci (ważne są: wyłączność zaangażowania, chęć stałego związku, wierność, szczodrość).

 


Uwaga konkurs! Przywróć młody wygląd na dłużej – wygraj zabieg preparatem Facetem w klinice Estetica Nova!

Atrakcyjna, młodo wyglądająca twarz to pragnienie większości z nas. Szeroki wybór oferty zabiegów anti-aging sprawia, że coraz więcej kobiet korzysta z możliwości niechirurgicznego poprawienia urody, ...

Konkurs z okazji Dnia Matki: Ministerstwo Dobrego Mydła

Każdego dnia, kiedy otwieramy naszą małą pracownię, myślimy nie tylko o tym, co danego dnia mamy do zrobienia, ale i o produktach, które jeszcze nie ...

KONKURS Quiosque „Podziękuj Mamie”

Maj to jeden z najpiękniejszych miesięcy w roku. Wszystko wokół budzi się do życia i rozkwita. W tym czasie jest także wyjątkowe święto - ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI