Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

123rf.com
123rf.com
4 listopada 2014 in Seks by redakcja

Kogo szukamy na portalach randkowych?

Najważniejszymi kryteriami wyszukiwania partnera w sieci są odległość do danej osoby oraz jej stan cywilny (po 21 % wszystkich głosów na każde z tych kryteriów). W dalszej kolejności użytkownicy portali randkowych zwracają uwagę na wykształcenie – 12% odpowiedzi, wiek – 12% i sylwetkę – 10.5%.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Największe internetowe biuro matrymonialne MyDwoje.pl zapytało swoich użytkowników o najważniejsze kryteria decydujące o rozpoczęciu znajomości. W sondzie wzięło udział ponad tysiąc dwieście osób. Jakich partnerów szukają internauci?

  • Dla panów najważniejszą cechą potencjalnej partnerki jest odległość, jaka ich dzieli od niej – aż 26% panów zwraca na to uwagę w pierwszej kolejności.  Dla kobiet odległość nie jest tak istotna – szczególną uwagę zwróci na nią tylko 17% pań.
  • Aż 19% panów, zanim zacznie korespondować z kobietą, sprawdzi jaką sylwetkę ma ich potencjalna partnerka oraz w jakim jest wieku – 15% głosów oddanych przez panów. Stan cywilny jest dopiero 4 najpopularniejszym kryterium wyszukiwania partnerek przez Internet – sprawdza go niecałe 14% panów sprawdza stan cywilny pań.
  • Dla kobiet najważniejszą cechą wyszukiwania partnera jest jego stan cywilny – 27% pań określi to kryterium jako pierwsze. Dla 18% pań najistotniejsze jest wykształcenie potencjalnego partnera oraz odległość do niego – dla 17%.
  • Sylwetka, która jest drugim najważniejszym kryterium wyszukiwania przez panów, dla pań zdaje się nie mieć znaczenia – tylko 3% kobiet będzie się kierowało tym kryterium przy szukaniu potencjalnego partnera. Również wiek partnera dla pań jest dużo mniej istotny – 10% zaznaczeń.
  • Dla prawie 9% pań ważny jest stosunek partnera do picia alkoholu. Jest to istotne tylko dla 3% panów, którzy większą uwagę zwrócą na to, czy ich potencjalna partnerka jest osobą palącą – 6 % odpowiedzi panów i niecałe 4% zaznaczeń pań.
  • Panie też zwracają mniejszą uwagę na to, czy ich potencjalny partner posiada dzieci – 1,6 % pań, ponad 3% odpowiedzi panów.

Strefa zakupów


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI