Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

123rf.com
123rf.com
28 listopada 2014 in Seks by redakcja

Kto pierwszy powinien nawiązać kontakt na portalu randkowym?

Każdy zna przykłady szczęśliwych par, które znalazły się w sieci i otwarcie o tym mówią. Kto powinien pierwszy zaproponować kontakt – mężczyzna czy kobieta? Czy kobiecie wypada napisać do mężczyzny?

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Technologie zmieniają świat. Przez Internet robimy zakupy, planujemy wolny czas, rozmawiamy z przyjaciółmi z drugiego końca globu, poznajemy nowych ludzie, a nawet znajdujemy miłość.

Portale randkowe i biura matrymonialne udzielają rad, jak znaleźć partnera, oferują opracowania dotyczące pisania interesującego profilu i wyboru zdjęcia profilowego. Łatwo też znaleźć artykuły o zaletach szukania miłości przez internet. Trudniej rozstrzygnąć dylemat, czy kobieta powinna dać się poderwać czy może sama „zaczepić” mężczyznę, które ją zainteresował. Internetowe biuro matrymonialne MyDwoje.pl zapytało swoich użytkowników o to, kto powinien napisać pierwszy na portalu randkowym. Odpowiedzi udzieliło ponad 1300 osób.

Co odpowiedzieli internauci?

  • Aż 92% pań uważa, że to mężczyzna powinien do nich napisać i nawiązać kontakt.  Zgadza się z nimi tylko 28% panów!
  •  Aż 71% mężczyzn lubi, kiedy to pani przejmuje inicjatywę. Odważnych pań, które nie mają z tym problemu, jest jedynie 6%.

Zatem jeśli ktoś ci się podoba, nie trać czasu – odezwij się do niego. Na pewno nie będzie to źle odebrane!


Sprawdź promocje na Butik Zwierciadlo.pl

madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI