Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

kwarc
19 stycznia 2016 in Seks by redakcja

Kwarc różowy pomoże znaleźć miłość?

Jednym z najmodniejszych kolorów roku 2016 jest kwarc różowy. To nie tylko kolor, to również kamień półszlachetny, który posiada niezwykłe właściwości. Jest nazywany „kamieniem miłości” ze względu na przekonanie, iż noszącą go osobę pozytywnie nastawia do innych ludzi i otaczającego świata.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.zwierciadlo.pl

Jak mówi Olga Kisiel-Konopka, przedstawiciel marki Ditta Zimmermann, według znawców medycyny niekonwencjonalnej kwarc różowy łagodzi problemy z sercem i krążeniem, podnosi odporność i likwiduje stres. Powinny go także nosić panie, które chcą zostać w najbliższej przyszłości mamami.

Kwarc różowy pomaga budować dobre relacji między zakochanymi, przyjaciółmi, członkami rodziny. Jego energia pomaga nam odczuwać pozytywne intencje innych, odczuwać współczucie, doceniać piękno i podejmować właściwe decyzje. Z różowym kwarcem łatwiej będzie zapomnieć o negatywnych doświadczeniach, zaufać, pokonać dawne urazy. Wzmacnia więzy i dobre relacje międzyludzkie. Ponadto, Różowa barwa tego kamienia  wytwarza niezwykle ekspansywne pole energetyczne wpływające na współodczuwanie, altruizm, gotowość do dawania bezwarunkowej miłości oraz jej przyjmowania. Pomaga osobom, które mają trudności z zaufaniem innym lub noszą w sobie urazę, winę lub strach w wyniku dotychczasowych doświadczeń.

Jako kamień, ale także jako dyskretny i uwodzicielski kolor cudownie komponuje się z innymi barwami – szarości, błękity, delikatne zielenie, a także granaty. Idealnie komponują się z tym kamieniem i kolorem – mówi newsrm.tv Olga Kisiel-Konopka.

Kwarcowa biżuteria to zdecydowanie propozycja dla pań o subtelnej urodzie: blondynek i szatynek. Jak dodaje ekspertka, komponuje się z kreacjami na każdą okazję. Będzie znakomicie podkreślał swoją subtelnością i delikatnością strój codzienny, jak i stylizacje, które zakładamy do pracy, a także na wielkie wyjście.


Sprawdź promocje na Butik Zwierciadlo.pl

madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI