Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

123rf.com
123rf.com
16 lipca 2015 in Seks by redakcja

Letni wyjazd we dwoje

Cieszysz się na samą myśl o urlopie we dwoje, bo na co dzień nie macie chwili dla siebie. Co zrobić, aby wyjazd przyniósł radość i relaks a nie stres?

Strefa zakupów - odwiedź Butik.zwierciadlo.pl

Nastaw się pozytywnie 

Nie stresuj się wakacjami! Pozytywne myślenie otwiera drzwi i oczy na wiele spraw, którymi do tej pory może się nie interesowaliście. Nie myśl – nie dam rady przebiec z nim 10 km, raczej pomyśl – zacznę od krótszych dystansów, ale za kilka tygodni będę godnym partnerem na trasie. A zachwyt w jego oczach – bezcenny!

Może warto jej towarzyszyć w SPA? Powstały już dedykowane zabiegi dla mężczyzn, np.: na bazie tequili; oboje poddacie się cudownej dawce relaksu.

Postaw na luz 

Oczekiwania i przyzwyczajenie – to pierwszy krok do nudy. Podczas urlopu powinna królować spontaniczność! Nic się nie stanie, jeśli on zrobi bałagan w pokoju czy plan wycieczki odbiegnie od wcześniejszych wyobrażeń. Życie jest pełne niespodzianek, które niosą nowe doświadczenia, a tym samym wzbogacają charakter.

Otwórz się na swoją drugą połówkę

Takie nastawienie zagwarantuje zacieśnienie więzi, a uczucie stanie się silniejsze. Aby wakacje były udane, obie strony muszą czuć się komfortowo, dlatego zwracaj uwagę na potrzeby partnera. Jeśli on trenuje do maratonu, a Ty wolisz się opalać – pozwól mu na trening. Będziesz pierwszą osobą, której później zadedykuje „życiówkę”. Jeśli zauważysz, że ona jest zmęczona kolejną wycieczką i zwiedzaniem lokalnych atrakcji –  odpuść. Przecież przyjechaliście odpocząć we dwoje.

Nie denerwuj się

Jeśli dojdzie do nieporozumień, postarajcie się nie reagować emocjonalnie. Szczera rozmowa, może wspólny zabieg w SPA czy kolacja w pięknym otoczeniu – potrafią zdziałać cuda.

Złap chwilę dla siebie

Dajcie sobie prawo do odpoczynku i nabrania dystansu do otaczającego świata. Wybierz się na długi spacer sam na sam ze swoimi myślami. Zatęsknicie za sobą, a po powrocie będziecie mieli mnóstwo nowych tematów i spostrzeżeń, którymi można się podzielić.

Idź na kompromis

Dwójka ludzi to odmienne reakcje, oczekiwania i pomysły na spędzanie wolnego czasu. Aby uniknąć nieporozumień, wieczorem ustalcie plan na kolejny dzień. Zaplanujcie atrakcje tak, by każdy był zadowolony.

 mat. pras. Cottonina Villa & Mineral SPA w Świeradowie-Zdroju


Strefa zakupów


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI