Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

Program „Szkoła Seksu Joanny Keszka”
Program „Szkoła Seksu Joanny Keszka”
11 maja 2015 in Seks by Joanna Keszka

Mapa marzeń erotycznych w Szkole Seksu Joanny Keszka na Planete+

Wszyscy mamy marzenia erotyczne. Tylko nie wszyscy się do nich przyznajemy. Na krótkiej smyczy w naszych sypialniach trzyma nas zbytnie przywiązanie do stosunku jako jedynie słusznej i przyzwoitej formy seksu dozwolonej dla „porządnych" obywatelek i obywateli. W 3 odcinku programu „Szkoła Seksu Joanny Keszka” na kanale Planete+ uwalniam pary z poczucia, że są rzeczy, które wypada robić w sypialni i takie, których próbować im nie wolno. Namawiam wszystkich, aby odnaleźć swoją erotyczną wyobraźnię i nie zawahać się jej użyć.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Włożenie penisa do pochwy – nawet jeśli będziemy robić to w dziwnych pozycjach i pod różnymi kątami – jest rzeczą banalnie prostą. Stąd przekonanie u tak wielu osób w naszym kraju, że w tym temacie „nie ma już przed nimi tajemnic”. Jest to przekonanie o tyle powszechne, co mylące. Zajmuję się tematem seksualności od wielu lat, i wiem, że odkrywanie radości z seksu ma niewiele wspólnego z opanowywaniem kolejnych seks-sztuczek rodem z filmów porno, za to bardzo dużo z pozwalaniem sobie i innym na odkrywanie własnych seksualnych potrzeb i pragnień. Ciekawość i otwartość na odkrycia są kluczem do radości z seksu.

„Szkoła Seksu Joanny Keszka” to nowy polski 10-odcinkowy program o odkrywaniu radości z seksu bez poczucia winy, wstydu i strachu. Emisja w każdą środę o godz. 23.00 na kanale Planete+, powtórki w soboty o 23:00.

Nie wierz w bajki dla zbyt grzecznych dorosłych

Naszym życiem seksualnym często kierują nie nasze, własne potrzeby, ale przestarzałe stereotypy i złe przekonania na temat seksu, które oddalają nas od radości z seksu. Mitem jest przekonanie, że jeśli się kochacie i jesteście sobie przeznaczeni to ogień waszej namiętności nigdy nie zgaśnie i będzie wam świetnie w łóżku na wieki wieków amen. Mitem jest także, że dobry seks musi być spontaniczny, taki bez planowania i bez specjalnych przygotowań. Pożądanie ma spaść jak złoty deszcz z nieba. Wszystkie zahamowania i niepokoje mają wtedy same iść w kąt, a wy dziko pieprzycie się, aż stajecie się szczęśliwą stertą splątanych kończyn i porozrzucanych ubrań. Akurat. Kto bawił się seksem, ten wie, że to my sami tworzymy nasze biografie erotyczne, a nie jakiś szczególny rodzaj energii, która spada na nas z kosmosu. Dlatego zamiast bajek dla grzecznych dorosłych, proponuję stworzenie (i użycie) osobistej Tablicy Marzeń Erotycznych.

Strony: 1 2


Strefa zakupów


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI