Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

durex_zdjecie
6 czerwca 2016 in Seks by redakcja

Odkryj seks bez barier

Aż 57% badanych nigdy nie uprawiało seksu ze specjalnej okazji – rocznicy lub urodzin. Czy może być lepsza okazja do pokonywania niewidzialnych barier w bliskości? Warto świętować każdy dzień tak, jak ważne okazje w najbardziej przyjemny ze znanych sposobów.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Czy może być coś piękniejszego i zbliżającego partnerów, niż wspólne świętowanie kolejnej rocznicy związku w zaciszu własnej sypialni? Aż 59% pytanych chciałoby świętować w miłosnym uścisku. Jak można zwiększyć intensywność doznań podczas chwil bliskości z drugą połówką?

Podmuch rozkoszy
Warto spowolnić grę wstępną i pobudzić zmysły i ciało swojej kochanki. Najwięcej, bo 25% badanych, preferuje romantyczny seks. Rozbierz swoją kochankę i połóż na łóżku. Zbliż usta do jej ciała, aby poczuła Twój oddech na skórze. Powoli wypuszczaj powietrze, robiąc to z większą intensywnością, niż zazwyczaj, aby partnerka mogła poczuć Twój gorący oddech na skórze. Pamiętaj jednak, aby jej nie dotykać. Sprawdź jak działa taka gra, dmuchając na różne części ciała. Ważne jest żebyście… zamieniali się rolami!

Tak jakby jej nie było…
Po grze wstępnej, czas na właściwą część zabawy. Może warto rozpocząć ją od… wspólnego założenia prezerwatywy?

Ten element gry wstępnej może być świetną okazją do zbliżenia się kochanków. Moment ten bezpośrednio zapowiada, że gra nie zakończy się na stymulacji manualnej, ale że dojdzie również do kolejnego kroku. Prezerwatywa nie musi być jedynie praktycznym, ale także stymulującym i inspirującym towarzyszem seksu  – mówi psychoseksuolog Radosław Jerzy Utnik, ekspert marki Durex.

Nowa prezerwatywa Durex Invisible jest cieńsza niż… ludzki włos, dzięki czemu doznania mogą być tak intensywne, jakby jej wcale nie było – bez żadnych barier.

Sterowanie ręczne
Sposobem za zintensyfikowanie doznań podczas seksu jest aktywne włączenie do niego… rąk. Według badań, 16% kochanków lubi, kiedy w sypialni pojawiają się nieco ostrzejsze klimaty. Masując podbrzusze kochanka podczas miłosnych uniesień zwiększysz jego wrażliwość na doznania. Warto spróbować takich pieszczot uprawiając seks w pozycji „na jeźdźca”. Wystarczy rozpocząć powolny, ale stanowczy masaż podbrzusza partnera, rozpoczynając od dołu i kierując się ku górze. Skóra sfery łonowej stanie się napięta i wrażliwsza. Taki masaż doskonale sprawdzi się również, kiedy to kobieta leży na plecach i jest masowana. Intensywne doznania gwarantowane!

To tylko kilka przykładów, jak w bardzo prosty sposób można urozmaicić sobie życie seksualne i zbliżyć się do siebie. Seks bez barier? To możliwe – wszystko zależy od fantazji i polotu kochanków.

* Wyniki na podstawie badań „Bądź bohaterem każdej nocy” przeprowadzonych na 2000 respondentach w listopadzie 2015 w Wielkiej Brytanii


Sprawdź promocje na Butik Zwierciadlo.pl

madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI