Co sposób gotowania mówi o mężczyźnie? Część 1

123rf.com

Sposób, w jaki mężczyźni przyrządzają jedzenie, zdradza sekrety ich osobowości. Jeśli jeszcze go rozgryzasz, poproś o kolację. Jeśli już go znasz, baw się, czytając ten tekst.
Szalony czarodziej

Gotując, nie trzyma się sztywno przepisów, tylko zmienia składniki, przyprawy, czas przygotowania. Ugotuje danie i po pewnym czasie zapomni, jak je przyrządził. Trudno określić jaką kuchnię preferuje, ponieważ to zależy od jego nastroju. Nie jest wierny smakom czy stylom. Podczas gotowania robi wokół siebie sporo zamieszania, ale efekt jest wyśmienity.

To kreatywny facet, typ eksperymentatora. Twórczy, samodzielny, towarzyski. Lubi nowości, niespodzianki i lubi zaskakiwać. Jest odważny, czasem nawet ryzykancki. Ma w sobie wiele niezależności, chodzi własnymi ścieżkami. Takiego mężczyznę zainteresujesz własną inwencją, oryginalnością, nieprzewidywalnością. I nie licz na to, że on da się kontrolować. To wolnościowy facet, którego nie da się zamknąć w klatce, nawet złotej. Zaintrygujesz go zmiennością i tym, że docenisz jego oryginalność. Uważaj, jeśli mu się znudzisz, odfrunie i innej zaserwuje kuchnię fusion.

Wegetarianin

Jaglana w warzywami, sałaty różnego rodzaju, tofu, parówki sojowe rzecz jasna. Tego możesz się spodziewać w jego kuchni. On wie jaką ma grupę krwi i jakie są dla niego żywnościowe wskazania. Zna adresy fajnych, wegetariańskich knajp ale sam też sobie świetnie radzi w kuchni. Może jest fanem kuchni hinduskiej na przykład, podróżuje do Indii i ćwiczy jogę oraz medytuje.