Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

jak rozkochac mezczyzne
123rf.com
14 października 2013 in Partnerstwo by redakcja-2

Jak rozkochać w sobie mężczyznę?

Intuicyjnie to wiemy. Warto jednak uświadomić sobie 5 prostych zasad, za sprawą których mężczyzna traci dla kobiety głowę i wyciąga serce na dłoni.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.zwierciadlo.pl

1. Atrakcyjność. Mężczyźni zeznają w badaniach, że ponad 90 proc. ich zainteresowania kobietą wynika z tego, że jest ona dla nich atrakcyjna fizycznie. Nie oznacza to, że musisz wyglądać jak topowa modelka, definicja atrakcyjności jest bardziej skomplikowana niż promowane przez media standardy urody. Wiele sprowadza się do twojej wewnętrznej pewności siebie i tego, czy jest ci wygodnie z tym, kim jesteś i jak wyglądasz. Istotne jest to, jak myślisz o sobie. Badania pokazują, że kobiety lepiej się ze sobą czują, kiedy dbają o siebie – ćwiczą, tańczą, medytują, potrafią się zrelaksować. Ważna jest też instynktowna wiedza, jak o siebie dbać. Czerwone usta, lekko zarumienione policzki i lśniące włosy to dla mężczyzn sygnał, że kobieta jest zdrowa, płodna i atrakcyjna seksualnie. Dla takiej uczynią niemal wszystko.

2. Brak obsesji. Kobieta nie jest w stanie skutecznie rozkochać w sobie mężczyzny, jeśli ma na jego punkcie obsesję. Taki stan rzeczy pokazuje, że swoje jestestwo uzależnia od obecności jego w swoim życiu. W takich przypadkach rzadko chodzi jej o tego, konkretnego faceta, ona po prostu panicznie boi się być sama. I mężczyzna to wyczuwa, gdzieś podświadomie wie, że jest wykorzystywany. On sam przyjdzie, jeśli kobieta zrobi mu dużo przestrzeni i pozwoli się wybrać.

3. Koncentracja na własnym życiu. Nawet jeśli znajomość z mężczyzną przeradza się w związek, warto żyć swoim życiem. Zachować te elementy, które były ważne przed spotkaniem go. Aktywność życiowa i pasje, którym kobieta się oddaje, sprawiają, że staje się dla mężczyzny jeszcze bardziej pożądana. Odnosi on bowiem wrażenie, że kogoś takiego trzeba nieustannie zdobywać. I robi to, zakochując się coraz bardziej.

4. Świadomość tego, z kim jesteś. To ważne, żeby wiedzieć i widzieć, z jakim mężczyzną żyjesz. Żeby żyć z nim a nie z jego obrazem, jaki masz w głowie. Żeby być z kimś naprawdę, a nie z desperacji przed życiową pustką. Bo wtedy tak naprawdę jest wszystko jedno, z kim jesteś. Nieważne kto to, ważne że jest. Jeśli mężczyzny prawdziwie nie rozpoznasz, nie zrozumiesz, nie poczujesz, nie będziesz z nim. Nie zaakceptujesz go i nie będziesz mogła kochać ani być kochana.

5. Szacunek i uznanie. Jest nieodzownym filarem każdej relacji. Rozkochasz w sobie mężczyznę, jeśli będziesz go uwielbiać i doceniać. Jeśli zauważysz jego wyjątkowość, on nigdy nie pozwoli ci odejść. Tego rodzaju uznania nie da się jednak zafałszować. Ono musi być prawdziwe.


Strefa zakupów


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI