Mężczyzna pułapka – 10 cech

Mężczyzna pułapka - 10 cech
123rf

Zwą go różnie – emocjonalnym wampirem, toksycznym, narcyzem, uczuciowo niedostępnym. Jedno jest pewne – lepiej być świadomą, z kim mamy do czynienia. Po czym rozpoznać niebezpiecznego mężczyznę, by nie wpaść w pułapkę bolesnej relacji?
1. Nagłe zmiany nastroju

Od pogody ducha do wściekłości bez wyraźnego powodu. Od pełnego uwielbienia do oschłej obojętności niezależnie od tego, jak ty postępujesz. Oznaką emocjonalnej dojrzałości jest stałość, głęboka uczuciowość, spokój. Tego szukaj.

2. Pragnienie, byś postawiła go na piedestale

To może być oznaka narcyzmu. Jeśli mężczyzna domaga się pochwał i życia jedynie w świetle jupiterów, wasze życie ma się kręcić wokół niego, potrzebna mu jesteś, żeby poprawić jego nadwątlone poczucie wartości. Nie masz takiej mocy, więc nie ma po co tkwić w tej relacji.

3. Jakakolwiek forma przemocy

Krzyki, groźby, nawet najdrobniejsza przemoc fizyczna z obojętnie jakiego powodu to sygnał, żeby zacząć się bać męskiej agresji.

4. Mroczność, dziwactwa

Na początku to może być ekscytujące, bo taką aurę pomylić możemy z kuszącą tajemniczością i oryginalnością. Jednak to, co doprowadza cię do szaleństwa z miłości, wkrótce doprowadzi cię do szaleństwa z rozpaczy.

5. Niezdrowa seksualność

Jeśli mężczyzna na przykład wymaga od ciebie co rano seksu oralnego, nie dbając o twoją rozkosz, jeśli seks z nim jest brutalny, zupełnie pozbawiony czułości lub często taki bywa – uważaj. Nadmierna aktywność czakry seksualnej zwykle oznacza zamkniętą czakrę serca.