Prezent dla ukochanego – 5 podpowiedzi

Prezent dla ukochanego - 5 podpowiedzi
123rf

Nietrafiony prezent boli. Bo jest sygnałem braku uważności na obdarowaną osobę. Sztuka kupowania prezentów bliska jest empatii w praktyce. Jak ją w sobie rozwinąć? Co możesz zrobić, żeby obdarować ukochanego tak, by sprawić mu radość?
1. Bądź uważna i zapisuj inspiracje

Najbardziej skutecznym sposobem podejścia do tej sprawy jest być blisko partnera. Kiedy jesteś na bieżąco z tym, kim jest twój partner, co przeżywa, co u niego się dzieje – pomysły na prezenty przychodzą same.
Jeśli chcesz sobie pomóc, zapisuj inspiracje, które podsuwa ci życie z nim. Święta już się zbliżają, w takich sytuacjach twoje zapiski mogą okazać się cenne.

2. Zapytaj jego przyjaciela

Jeśli masz problem z wyborem prezentu, możesz porozmawiać z jego przyjacielem, prosząc go o dyskrecję. Mężczyźni czasem mówią innym mężczyznom o swoich „chłopięcych” marzeniach. To dobre źródło informacji.

3. Po prostu z nim porozmawiaj

Ten sposób nie musi wykluczyć niespodzianki. Porozmawiaj z nim tak ogólnie, o czym marzy, co jest mu potrzebne. Tak poprowadź rozmowę, żeby padł więcej niż jeden pomysł. Nie zdradź się, że któryś z nich szczególnie ci się spodobał. Zrób to odpowiednio wcześnie przed urodzinami czy świętami, żeby zdążył zapomnieć o rozmowie.