Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

123rf.com
123rf.com
27 kwietnia 2012 in Partnerstwo by redakcja

W poszukiwaniu idealnego mężczyzny

Trudno stworzyć szczęśliwy związek. Idealny mężczyzna nie istnieje, ale przecież gdzieś są ci wierni i gotowi zaangażować się naprawdę. Dlaczego więc znowu trafiłaś na tego krętacza? A może ciągle wybierasz ten sam (zły) typ facetów?

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Poniżej 10 typów, których powinnaś unikać, jeśli zależy ci na trwałym związku. Być może któryś z nich do idealny mężczyzna… ale na pewno nie dla ciebie.

Wieczny chłopiec. Nie rozstaje się ze swoją konsolą i jeszcze nie wyprowadził się od rodziców. Wygodnie mu z mamusią, który zrobi pranie i poda jedzenie pod nos.

Bywalec. Gra na gitarze i zaprasza się w modne miejsca. A nawet czasami poświęca ci trochę uwagi. Tylko dlaczego kiedy indziej całymi dniami nie możesz się z nim skontaktować ?

Biseksualista. I tak w końcu wybierze twojego kolegę…

Zdeklarowany rozwodnik. Już właśnie się wyprowadza z domu, ale ciągle coś…  W łóżku jest wam fajnie, ale nie można wyjść między ludzi, bo przecież to utrudni rozwód.

Facet, którego nie znoszą twoi znajomi. Znajomi błagają cię, żebyś go zostawiła, ale jesteś głucha na wszelkie argumenty. Dopiero po rozstaniu widzisz, że to była pomyłka od samego początku.

Zdystansowany. Kochasz go całym sercem, bo to idealny mężczyzna dla ciebie. Ale on chyba nie podziela twojego zaangażowania. Nie trać czasu na przekonywanie, że stworzycie doskonały związek. I tak nie zrozumie.

Gość z problemami. Kiedy jest w formie, wszystko układa się dobrze. Ale kiedy wpada w dół, staje się nie do zniesienia. Na pewno nie zmieni się tylko dlatego, że weźmiecie ślub.

Strony: 1 2


Sprawdź promocje na Butik Zwierciadlo.pl

madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI