Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

123rf.com
123rf.com
9 lipca 2014 in Partnerstwo, Seks by redakcja-2

Pierwsza wspólna podróż – 6 rad

Możliwe, że jesteś tym podekscytowana, ale odczuwasz też trochę niepokoju. Wasza wspólna podróż. Jak się do niej przygotować i jak ją przeżyć?

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

1. Bawcie się planowaniem. Nie spiesz się przy wyborze miejsca docelowego. Fantazjowanie o różnych wakacyjnych opcjach jest bardzo podniecające. Przewidywanie jest afrodyzjakiem. Porozmawiajcie o swoich priorytetach. Upewnij się, czy na pewno chcesz na przykład siedzieć na plaży, kiedy on będzie zdobywał certyfikat nurka. Dobrze byłoby, żebyście doświadczyli jak najwięcej wspólnych aktywności.

2. Nie przesadzaj przy pakowaniu. Im mniej, tym bardziej sexy. Zabierz tylko to, co konieczne, do tego mnóstwo luzu i pozytywnych emocji. Nie przytłaczaj się i nie ograniczaj przedmiotami. Zbyt ciężka walizka zdradza twoje przywiązania i brak pewności siebie.

3. Bądź elastyczna. W podróży nie wszystko można zaplanować, zdarzają się spore spóźnienia pociągów, samolotów, warunki w hotelu są inne od oczekiwanych, spotykają nas nieprzewidywane przygody nie zawsze przyjemne. Jeśli coś takiego będzie miało miejsce, ty nie trać pogody ducha i zdrowego dystansu. Bądź elastyczna i nie podchodź do wszystkiego śmiertelnie poważnie.

4. Zachowajcie równowagę. Zdrowo jest umieć dawać i brać i tego się trzymaj nie tylko podczas wyjazdu. Małe ustępstwa robią dużą różnicę, ale zatracenie się w drugiej osobie szkodzi obu stronom. Aby uniknąć napięć, spróbujcie znaleźć rzeczy, które lubicie na wakacjach robić wspólnie, ale nie bójcie się czasem rozdzielać. Fajnie wrócić w ramiona ukochanego po samotnym porannym spacerze po plaży.

5. Nie róbcie zamieszania z powodu jedzenia. Nawet, gdy jesteście wykwintnymi smakoszami, nie pozwólcie by kwestia jedzenia przesłaniała wam zabawę na wakacjach. Co zjeść, za ile i kiedy – niech te pytania nie spędzają wam snu z powiek i nie będą powodem do kłótni. Nastawcie się na eksperymentowanie i zabawę.

6. Cieszcie się seksem. Wakacyjny seks może być fantastyczny, bo zazwyczaj podczas wyjazdu jesteśmy zrelaksowani, zdystansowani i w świetnym humorze. Lato to szczególny czas korzystania z łóżkowych uciech. Nie żałujcie tego sobie.


Strefa zakupów


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI