Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

123rf.com
123rf.com
20 marca 2015 in Seks by Sympatia.pl

Poderwać mężczyznę i zatrzymać go na dłużej

Mężczyźni lubią być podrywani. Ale podryw to dopiero początek. Jak poderwać i zatrzymać mężczyznę, radzą sami zainteresowani. Dziś druga „Poradnika podrywania dla kobiet” przygotowanego przez serwis Sympatia.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Które kobiety są dla nas najbardziej kobiece?

W porządku, może robimy się już lekko monotematyczni, ale powtórzymy to kolejny raz – naturalne. Uwielbiamy kobiety delikatne, niewinne, które są obdarzone naturalnym wdziękiem i seksapilem. Naprawdę – przesadność w zachowaniu, nadmierne eksponowanie kobiecych atutów, zbyt mocny makijaż, wyzywający ubiór, jednym słowem – szeroko pojęta sztuczność, nie robią na nas żadnego wrażenia. Wręcz przeciwnie – czasami są naprawdę bardzo odpychające.

Pierwsza część poradnika podrywania tutaj

Co innego, kiedy kobieta jest z jednej strony delikatna i niewinna, a z drugiej w inteligentny i subtelny sposób potrafi zawrócić nam w głowie. Jeśli dodatkowo podkreśli swoją kobiecą sylwetkę odpowiednimi ubraniami i spryska się pobudzającymi nasze zmysły perfumami, będzie bardzo ciężko nam o niej zapomnieć.

Czy pociągają nas kobiety z tatuażem?

Tatuaż jak i wszelkie inne formy służące do ozdobienia naszego ciała, są tak naprawdę kwestią gustu. Są tacy panowie, którzy sami mają całe ciało pokryte tatuażami, dlatego trudno się dziwić, że bardzo kręcą ich kobiety z tatuażem. Jednak większość z nas przyznaje, że bardziej podobają im się te panie, które nie wytatuowały sobie niczego na swoim ciele.

Dopuszczamy niewielkie, subtelne tatuaże. Mogą być one zrobione specjalnie dla nas, najlepiej w niezbyt widocznych, a nawet nieco bardziej intymnych miejscach.

Jaka jest nasza wymarzona muzyka na randkę?

Jeśli już się poznaliśmy i postanowiłaś zaprosić któregoś z nas na romantyczną kolację do swojego mieszkania, fajnie gdybyś pomyślała także o tym, aby w głośnikach płynęła odpowiednia muzyka. Każdy z nas ma inny gust muzyczny, więc jeśli wiesz, że mężczyzna, z którym się umówiłaś, ma kilka swoich ulubionych kawałków, byłoby miło, jeśli będzie mógł ich posłuchać w twoim towarzystwie. Chociaż spora cześć z nas jest fanami dosyć ostrych brzmień, to podczas romantycznej kolacji zdecydowanie bardziej lubimy, kiedy w tyle leci spokojna, nastrojowa muzyka.

Dziewczyna czy kobieta?

Zdecydowanie bardziej kobieta! Czasy gimnazjum przeminęły z wiatrem, dlatego taką terminologię zdecydowanie wolelibyśmy sobie darować.

Trampki czy szpilki?

Tu nieco bardziej możemy iść na ustępstwa. Zdajemy sobie sprawę z tego, że chodzenie w szpilkach na co dzień dla większości z Was będzie dosyć męczące, dlatego też nie obrazimy się, jeśli przyjdziecie na randkę w trampkach. Jeśli jednak chcecie, żebyśmy oszaleli na Waszym punkcie, poświęcajcie się chociaż czasami i pozwólcie nacieszyć się widokiem Waszych pięknych nóg, które w szpilkach prezentują się jeszcze bardziej atrakcyjnie.

Strony: 1 2


Strefa zakupów


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI