Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Księgarnia Sklep Cyfrowy

Pomysły na walentynki dla singielek

123rf.com
14 lutego 2016 in Seks by redakcja
Jak znienawidzoną przez singielki datę zmienić w jeden z najlepszych dni w roku?

Idź na koncert black metalowy
To oczywiście propozycja tylko dla tych, którzy ten gatunek trawią! Dlaczego black metal? Bo potrzebujesz dużo ostrych brzmień, emocji, ruchu i szaleństwa. Na koncercie poznasz też sporo osób, które mają pasję jak Ty. Oczywiście może być to też inny koncert – byle nie zbyt spokojny i sentymentalny. Nie dołujemy się tego dnia!

Babski wieczór
Pod żadnym pozorem nie siedź sama. Zorganizuj najlepsze pidżama party, ale takie naprawdę na najwyższym poziomie. Zrób domowe sushi i kup ulubione makaroniki oraz wino z wyższej niż zwykle półki. Zorganizuj parę zabaw, które zapamiętacie na długo: celowanie rzutkami do tarczy z przyczepionym zdjęciem eks, grę w tabu. A może wynajmij manicurzystkę, która zrobi zabieg każdej z Was? Albo lepiej – przystojnego masażystę!

Film – tak. Romantyczny – nie!
Mało Ci wszechobecnej czerwieni i kiczowatych serduszek? Nie katuj się dodatkowo filmami romantycznymi. Wybierz raczej coś mocnego: horror lub thriller. Jeśli zostajesz w domu, obejrzyj go ze współlokatorką lub znajomą. Nie bój się wyjść do kina, choć przygotuj się na zatrważającą liczbę par, które będą się do siebie zwracały „Miśku”, „Dziubku”, „Zeberko”. I pamiętaj: raczej „Zjawa”, a nie „Planeta Singli”.

Idź… pobiegać
To nie żart. Aby być szczęśliwym, musisz wytwarzać pewne hormony: endorfinę, serotoninę i dopaminę. Nie zrobisz tego w prostszy sposób niż biegając w najbliższym parku. Nie martw się,  że to „zbyt przyziemne jak na walentynki”. Najlepsze plany to zazwyczaj te najprostsze!

Zaadoptuj faceta
Nie Ty jedna będziesz korzystała w ten dzień z portali randkowych. „Co roku 14 lutego notujemy w Polsce 30-procentowe zwiększenie ruchu – mówi Clara Bizien z  ZaadoptujFaceta.pl”. Korzystaj z nich jednak w mądry sposób. Bądź po prostu pewna siebie i  świadoma swoich walorów. To ty wybieraj, z kim chcesz pogadać i decyduj, komu pozwolisz do siebie napisać.


Jak utrzymać wakacyjny nastrój przez całe lato?

Okres urlopowy zaczął się na dobre, choć niestety, rzadko spędzamy całe wakacje na wyjeździe. Przez większą część lata chodzimy do pracy próbując poczuć wakacyjny klimat ...

Recepta na lęk? „Pokochaj swoje serce”

„Życie jest zaskakująco proste, gdy przestajemy je komplikować.” mówi Dagmara Skalska w swojej najnowszej książce „Pokochaj swoje serce” i przedstawia sposób na pokonanie lęku.
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI