Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

123rf.com
123rf.com
14 lutego 2016 in Seks by redakcja

Pomysły na walentynki dla singielek

Jak znienawidzoną przez singielki datę zmienić w jeden z najlepszych dni w roku?

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Idź na koncert black metalowy
To oczywiście propozycja tylko dla tych, którzy ten gatunek trawią! Dlaczego black metal? Bo potrzebujesz dużo ostrych brzmień, emocji, ruchu i szaleństwa. Na koncercie poznasz też sporo osób, które mają pasję jak Ty. Oczywiście może być to też inny koncert – byle nie zbyt spokojny i sentymentalny. Nie dołujemy się tego dnia!

Babski wieczór
Pod żadnym pozorem nie siedź sama. Zorganizuj najlepsze pidżama party, ale takie naprawdę na najwyższym poziomie. Zrób domowe sushi i kup ulubione makaroniki oraz wino z wyższej niż zwykle półki. Zorganizuj parę zabaw, które zapamiętacie na długo: celowanie rzutkami do tarczy z przyczepionym zdjęciem eks, grę w tabu. A może wynajmij manicurzystkę, która zrobi zabieg każdej z Was? Albo lepiej – przystojnego masażystę!

Film – tak. Romantyczny – nie!
Mało Ci wszechobecnej czerwieni i kiczowatych serduszek? Nie katuj się dodatkowo filmami romantycznymi. Wybierz raczej coś mocnego: horror lub thriller. Jeśli zostajesz w domu, obejrzyj go ze współlokatorką lub znajomą. Nie bój się wyjść do kina, choć przygotuj się na zatrważającą liczbę par, które będą się do siebie zwracały „Miśku”, „Dziubku”, „Zeberko”. I pamiętaj: raczej „Zjawa”, a nie „Planeta Singli”.

Idź… pobiegać
To nie żart. Aby być szczęśliwym, musisz wytwarzać pewne hormony: endorfinę, serotoninę i dopaminę. Nie zrobisz tego w prostszy sposób niż biegając w najbliższym parku. Nie martw się,  że to „zbyt przyziemne jak na walentynki”. Najlepsze plany to zazwyczaj te najprostsze!

Zaadoptuj faceta
Nie Ty jedna będziesz korzystała w ten dzień z portali randkowych.„Co roku 14 lutego notujemy w Polsce 30-procentowe zwiększenie ruchu – mówi Clara Bizien z  ZaadoptujFaceta.pl”. Korzystaj z nich jednak w mądry sposób. Bądź po prostu pewna siebie i  świadoma swoich walorów. To ty wybieraj, z kim chcesz pogadać i decyduj, komu pozwolisz do siebie napisać.


Strefa zakupów


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI