Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

123rf.com
123rf.com
29 czerwca 2016 in Seks by redakcja

Seks podczas wakacji. Co włożyć do walizki?

Wakacje – czas start! Co ze sobą zabrać, by urlop był naprawdę gorący, niezależnie od pogody?

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Prezerwatywa

Wakacje to czas nawiązywania nowych znajomości. Prezerwatywa pomoże zapobiec niechcianym konsekwencjom chwil przyjemności: ciąży i chorobom przekazywanym drogą płciową. „To stereotyp, że prezerwatywę powinien kupować mężczyzna. Każda kobieta, która dopuszcza możliwość seksu z osobą, której wyników badań nie zna, powinna ją mieć przy sobie. Nawet jeśli stosuje inne środki antykoncepcyjne, prezerwatywa jest konieczna, by chronić ją przed zakażeniem, m.in. wirusem HIV czy HPV”, komentuje Anna Moderska, edukatorka seksualna, ekspertka współpracująca z Fun Factory, producentem gadżetów erotycznych. Jeśli chcesz seksu nie tylko bezpiecznego, co urozmaiconego, wybierz prezerwatywę smakową, kolorową albo z wypustkami – dostarczy ci dużo dobrej zabawy.

Wibrator

Wibrator to najlepszy przyjaciel kobiety. Na babskim wypadzie zafunduje ci niezapomniane (i bezpieczne!) przeżycia, na wyjeździe z partnerem urozmaici wspólne namiętne chwile. Bierz go ze sobą, gdziekolwiek jedziesz. On zna wszystkie twoje czułe punkty, rozumie potrzeby, nie męczy się i nie narzeka. Do podręcznego bagażu wybierz coś niedużego, poręcznego i wodoodpornego, najlepiej z blokadą, żeby nie zaskoczyć wibracjami towarzyszy podróży, i na baterie.

Gra erotyczna

Moda na planszówki trwa, niech skorzysta z tego twoje życie seksualne. Gier erotycznych jest mnóstwo – gry karciane, kości do gry, gry na planszy. Część z nich ma prowadzić do zbliżenia, część jedynie skłania do rozmowy o seksie, w niektóre możesz zagrać z przyjaciółmi, inne zarezerwowane są dla par. Każdy znajdzie coś dla siebie. Wieczorne rozgrywki zbliżą do siebie graczy, wprowadzą dreszczyk podniecenia i rozgrzeją atmosferę. To dobry sposób na zupełnie inną grę wstępną.

Kulki gejszy

Podczas urlopu wreszcie będziesz miała czas dla siebie. Wykorzystaj to i poćwicz mięśnie, które na co dzień zaniedbujesz – mięśnie Kegla. Do ich treningu służą kulki waginalne, najczęściej polecane to tzw. Smartballs, czyli kulki działające na zasadzie biofeedbacku. „Takie kulki składają się dodatkowych kuleczek w środku, które – wprawione w ruch – pobudzają mięśnie dna miednicy do pracy. Wystarczy, że założysz je na popołudniowy spacer po plaży”, dodaje Anna Moderska.

Coś szalonego

Wakacje to czas szaleństw, zabawy i przekraczania swoich granic. Jeżeli te słowa rozmywają ci się za mgłą, a o twoje życie seksualne toczy bój nuda i stagnacja, to czas na wprowadzenie odmiany. Weź na wyjazd coś, czego nigdy na co dzień byś nie użyła – nasutniki, bodystocking albo smakowy lubrykant. Odważ się na coś, czego jeszcze albo dawno nie robiłaś, a co wydaje ci się przyjemne. Na wakacjach możesz więcej. Zaszalej, może ci się spodoba. Pamiętaj tylko o punkcie nr 1, czyli o zabezpieczeniu.

Wyjątkowa książka

Na wakacje zawsze zabierasz książkę? Tym razem wybierz powieść erotyczną albo seksuologiczny poradnik. To lektura, która pomoże ci zrozumieć siebie, rozwinąć swoją seksualność, przenieść fantazje erotyczne ze stronic książki do sypialni, a wszystko z korzyścią dla jakości seksu. Przy czytaniu takiego tytułu na plaży czy w pociągu – mina innych turystów i pasażerów bezcenna.


Strefa zakupów


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI