Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

flickr.com/  Michael Coghlan
flickr.com/ Michael Coghlan
19 czerwca 2015 in Seks by Aleksandra Mijakoska

Sex robot: to marzenie staje się realne

Lalka erotyczna z wbudowaną sztuczną inteligencją, spełniająca najbardziej wyuzdane marzenia erotyczne, przestaje być nieuchwytnym marzeniem.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.zwierciadlo.pl

Lalki i zabawki rodem z sexshopu, już  dawno przestały być tematem tabu.  Robią wrażenie, nie tylko jako gadżety erotyczne, ale też jako przedmioty będące efektem coraz to bardziej świadomego i przemyślanego projektowania.

Przykładem mogą być np. projekty Matt McMullena, twórcy niesamowicie realistycznie i idealnie dopracowanych lalek RealDolls, których ceny osiągają wartości  od  5000$ do 10000$. Lalki, tworzone także na zamówienie, do tej pory odzwierciedlały tylko pragnienie mężczyzn, wprowadzając do realnego świata wizerunki kobiet erotycznie doskonałych i idealnie pociągających. Teraz marka RealDolls idzie o krok dalej, tworząc Sex boty – roboty, o sztucznej inteligencji, które nie tylko będą zaspokajać potrzeby wizualne, lecz także będą jeszcze mocniej oddziaływać na ośrodek podniecenia seksualnego.

W książce Love & Sex with Robots: The Evolution of Human-Robot Relationships, ekspert od sztucznej inteligencji i mistrz szachowy David Levy przewiduje, że do  2050 roku, roboty będą potrafiły rozkochiwać w sobie ludzi, zarówno na płaszczyźnie romantycznej jak i erotycznej.

Działania branży seksualnej, jak domniemywa George Curly, w artykule opublikowanym dla Vanity Fair, doprowadzają do tego, że seks z robotem, wcielającym się w rolę realnego partnera, będzie już możliwy w 2020 roku. Potwierdzeniem tezy może być fakt, iż Matt McMullen sam ostatnio zaprezentował projekt lalki – robota, który potrafi rozmawiać na temat seksu, pragnień, marzeń, a także świntuszyć.

Cóż, niedługo granice seksu wirtualnego i realnego zatrą się całkowicie, pytanie jednak w jaki sposób będą ludzie zaspokajać potrzebę bliskości, która zapewne pojawi się, jako efekt wtórny konsumpcjonizmu..


Sprawdź promocje na Butik Zwierciadlo.pl

madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI