Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

123rf.com
123rf.com
6 lipca 2015 in Seks by Aleksandra Mijakoska

Tylko dla kobiet: 5 rzeczy, które odstraszają mężczyzn

Jeżeli jesteś singielką i chcesz to w krótkim czasie zmienić, zrezygnuj z tych rzeczy w towarzystwie potencjalnego wybranka.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.zwierciadlo.pl

Dziś kolejny odcinek z serii „życie we dwoje z przymrużeniem oka”. Tym razem pod lupę biorę rzeczy, który zdarza nam się robić, a które przez płeć brzydszą, uznawane są za nieatrakcyjne i odstraszające.Czyli pokrótce, czego nie robić, by znaleźć miłość!

1. Nie atakuj – to, że jesteśmy kobietami, nie oznacza, że nie możemy wziąć  „rzeczy w swoje ręce”. O ile równouprawnienie, także w kontekście przejęcia inicjatywy podczas randki, jest mile widziane, o tyle  zbyt agresywne emanowanie seksapilem i narzucanie się, daje odwrotny skutek od zamierzonego. Radzimy więc postawić na subtelność i dać się prowadzić wrodzonej, kobiecej intuicji.

2. Weź na luz – nie musisz śmiać się na każdy (wątpliwie śmieszny) dowcip współtowarzysza, ani popadać w oszałamiający zachwyt nad każdym jego osiągnięciem. To, że on zna 5 języków obcych (w tym gwarę praską czy wschodnio krakowską) to jeszcze nie oznacza, że jest absolutnym erudytą. Tajemniczość, jest lepszym wyjściem niż totalny poklask i emocjonalny entuzjazm.

3. Tapeta zamiast makijażu – rzecz niemile widziana, nie tylko przez mężczyzn, lecz także przez Twoją skórę (zwłaszcza latem). Pamiętaj, że „make up – no make up” jest najbardziej sexy, jak również, że czerwona szminka, absolutnie wystarczy i zestawianie jej z przydymionym okiem jest wersją raczej mocno wieczorową, wręcz buduarową. Naturalność to coś, co sprawdza się nie tylko latem, ale też rzecz która zobowiązuje. Lepiej więc wydać pieniądze na dobrą pielęgnację, niż na tonę szminki.

4.Wieczna dieta – odchudzanie się i notoryczne głodówki nie są mądre. Nie są też zdaniem mężczyzn atrakcyjne, zwłaszcza gdy podczas randki posiłek kobiety zaczyna i kończy się na listku sałaty. Jedzenie wszak jest nie tylko paliwem dla ciała, lecz także czynnością niezwykle zmysłową. Stosunek do posiłków mówi też wiele o nas, dlatego dobrze jest zdrowo, mądrze jeść, a od czasu do czasu pozwolić sobie na totalne, kulinarne szaleństwo.

5. Kobieta z kieliszkiem – czyli spożywanie alkoholu w nadmiarze, nie jest ani eleganckie ani atrakcyjne. Nie dodaje nam też „punktów” do samooceny, zwłaszcza gdy w perspektywie jest urwany film czy kac gigant. Nie jest też zdaniem mężczyzn rzeczą, budzącą pożądanie. Zasada ta działa też w drugą stronę i warto ją dobrze zapamiętać. I tekst „nie ma brzydkich kobiet, tylko czasami wina brak” powinien dać do myślenia, zwłaszcza gdy randka zaczyna się od klubowego szaleństwa.


Sprawdź promocje na Butik Zwierciadlo.pl

madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI