Walentynki 2015. Jak sprawić, aby były niezapomniane?

123rf.com

Chociaż walentynki dopiero za dwa tygodnie, ty już myślisz o tym, jak spędzić to wyjątkowe święto ze swoją drugą połówką? Chcesz, aby dzień zakochanych nie tylko różnił się od wszystkich pozostałych, ale przede wszystkim, aby na długo pozostał w pamięci twojej ukochanej osoby? Jeżeli nadal nic oryginalnego nie wpadło ci do głowy, nie martw się – zrobiliśmy to za ciebie!
Kolacja w ekskluzywnej restauracji, maraton romantycznych filmów w waszym ulubionym kinie ? Cóż… to świetny pomysł na randkę, ale czy ktoś przed chwilą nie marzył o tym, aby jego druga połówka w dzień zakochanych oniemiała z wrażenia? Specjalnie dla ciebie przygotowaliśmy kilka nietypowych pomysłów, które sprawią, że twoje marzenia staną się rzeczywistością, a tegoroczne walentynki na długo pozostaną w waszej pamięci!

A może tak walentynkowa pizza… w Mediolanie?

Chyba każdy z nas uwielbia niespodzianki. Dlatego zamiast kolejny raz zapraszać swoją drugą połówkę w walentynki do pobliskiej pizzerii, może zaserwujesz jej prawdziwą włoską pizzę? Myślisz, że to rozwiązanie tylko dla nadzianych facetów? Absolutnie nie!

Od kilku dni internet pęka w szwach od ofert tanich linii lotniczych! Chociaż teraz trudno ci w to uwierzyć, wkrótce przekonasz się, że wycieczka do Mediolanu może okazać się bardziej przyjazna dla twojego portfela niż kolacja w ekskluzywnej restauracji! Jeśli chcesz, aby było bardziej romantycznie i intymnie, możesz wybrać pobyt w mniejszym, a co za tym idzie bardziej urokliwym, włoskim miasteczku. Bergamo, położone kilkadziesiąt kilometrów od Mediolanu, może okazać się strzałem w dziesiątkę!

Dzięki zorganizowaniu tak romantycznej wyprawy, będziecie pamiętać walentynki 2015 do końca świata i jeden dzień dłużej. A poza tym satysfakcja gwarantowana… i nie tylko!

Czym na walentynkową randkę? Może tramwajem?

Uśmiechasz się? Wcale nas to nie dziwi, ale może jeszcze do tej pory nie słyszałeś o specjalnych tramwajach, które kursują w wielu polskich miastach właśnie w dzień zakochanych?

W walentynki zabierz więc swoją wybrankę w podróż w czasie jednym z zabytkowych pojazdów. Masz złe doświadczenia z komunikacją miejską, a przejażdżki tramwajem kojarzą ci się tylko z tłokiem i nerwową atmosferą? Bez obaw – w dzień zakochanych nic podobnego się nie wydarzy, wręcz przeciwnie – na pewno nie zabraknie słodkich upominków i romantycznej muzyki, a o resztę klimatu zadbacie wy sami.

Spełnijcie swoje marzenia w walentynki!

Wydaje ci się, że w ciągu roku oprócz walentynek jest więcej odpowiednich okazji do spełniania marzeń swojej ukochanej osoby? Mikołajki, Święta Bożego Narodzenia, urodziny – można by jeszcze długo wymieniać. Może masz rację, ale chyba nie zaprzeczysz, że większość tych świąt nie należy tylko i wyłącznie do was? Co innego walentynki – ten dzień jest zarezerwowany właśnie dla waszej dwójki!