Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

123rf.com
123rf.com
8 lutego 2015 in Seks by redakcja

Walentynki dla Niej i dla Niego

Walentynki na trwałe wpisały się do polskiego kalendarza. Pomysły na świętowanie dnia zakochanych różnią się w zależności od płci. Internetowe biuro matrymonialne My dwoje zapytało użytkowników serwisu, co chcieliby robić w ten dzień. Poniżej rady dla pan i panów.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Co sprawi przyjemność kobiecie? Rady dla panów

  • 22% pań deklaruje, że mogą spędzić ten dzień kameralnie i zostać w domu, ale chcą zjeść romantyczną kolację przy świecach, najlepiej przygotowaną i podaną przez partnera. Niech panowie nie boją się okazywania czułości: pocałunków, wyznań i patrzenia głęboko w oczy. Można też pomyśleć o drobnym prezencie. Każda kobieta poczuje się wtedy wyjątkowo.
  • 18% pań marzy o zaproszeniu do eleganckiej restauracji. To szczególnie ważne dla kobiet, które na co dzień zajmują się domem i dziećmi. Taka randka pozwoli im poczuć się adorowanymi i komplementowanymi. Ważne, żeby pamiętać, że w restauracji liczy się nie tylko posiłek, ale atmosfera flirtu.
  • 15% internautek chętnie da się porwać na szalony wypad za miasto. Tajemnica jest zawsze pociągająca, więc dobrym pomysłem jest wyjazd we dwoje w nieznane. Nie musi to być luksusowy hotel czy SPA, ale musi być romantycznie!

Co sprawi przyjemność mężczyźnie? Rady dla Pań

  • Panowie nie przywiązują tak wielkiej wagi do aranżacji. 20% badanych woli spędzić ten dzień zwyczajnie w domu, ale w możliwie najbliższym towarzystwie partnerki. Romantyczność, choć mniej ważna niż dla kobiet, też ma znaczenie: dobrze sprawdzi się oglądanie komedii romantycznej przy ulubionym winie.
  • 30% mężczyzn chętnie przygotuje w domu romantyczną kolację przy świecach lub pozwoli się na taką zaprosić. Ważne, by nastrój nie wygasł wraz z ostatnim kęsem  – masaż pachnącymi olejkami lub gorąca kąpiel to skuteczny sposób na podtrzymanie atmosfery.

Strefa zakupów


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI