Walentynki dla Niej i dla Niego

123rf.com

Walentynki na trwałe wpisały się do polskiego kalendarza. Pomysły na świętowanie dnia zakochanych różnią się w zależności od płci. Internetowe biuro matrymonialne My dwoje zapytało użytkowników serwisu, co chcieliby robić w ten dzień. Poniżej rady dla pan i panów.


Co sprawi przyjemność kobiecie? Rady dla panów

  • 22% pań deklaruje, że mogą spędzić ten dzień kameralnie i zostać w domu, ale chcą zjeść romantyczną kolację przy świecach, najlepiej przygotowaną i podaną przez partnera. Niech panowie nie boją się okazywania czułości: pocałunków, wyznań i patrzenia głęboko w oczy. Można też pomyśleć o drobnym prezencie. Każda kobieta poczuje się wtedy wyjątkowo.
  • 18% pań marzy o zaproszeniu do eleganckiej restauracji. To szczególnie ważne dla kobiet, które na co dzień zajmują się domem i dziećmi. Taka randka pozwoli im poczuć się adorowanymi i komplementowanymi. Ważne, żeby pamiętać, że w restauracji liczy się nie tylko posiłek, ale atmosfera flirtu.
  • 15% internautek chętnie da się porwać na szalony wypad za miasto. Tajemnica jest zawsze pociągająca, więc dobrym pomysłem jest wyjazd we dwoje w nieznane. Nie musi to być luksusowy hotel czy SPA, ale musi być romantycznie!

Co sprawi przyjemność mężczyźnie? Rady dla Pań

  • Panowie nie przywiązują tak wielkiej wagi do aranżacji. 20% badanych woli spędzić ten dzień zwyczajnie w domu, ale w możliwie najbliższym towarzystwie partnerki. Romantyczność, choć mniej ważna niż dla kobiet, też ma znaczenie: dobrze sprawdzi się oglądanie komedii romantycznej przy ulubionym winie.
  • 30% mężczyzn chętnie przygotuje w domu romantyczną kolację przy świecach lub pozwoli się na taką zaprosić. Ważne, by nastrój nie wygasł wraz z ostatnim kęsem – masaż pachnącymi olejkami lub gorąca kąpiel to skuteczny sposób na podtrzymanie atmosfery.