Wszystkie randki Stelli Grey. Jak poznać go w sieci, a pokochać w realu? KONKURS – wyniki

Stella Grey jest duchową kuzynką Bridget Jones. Opisuje swoje sercowe porażki z lekkością, ironią oraz pysznym humorem. Poznaj jej sekrety w książce „Wszystkie randki Stelli Grey”, która właśnie ukazuje się w księgarniach.
Na prawdziwą miłość nigdy nie jest za późno!

Długoletnie małżeństwo Stelli kończy się gwałtownie – mąż odchodzi do młodszej partnerki, wspólny dom zostaje sprzedany, a samotna kobieta wpada w dołek, na którego dnie czają się butelki z winem i wielkie pudełka lodów, romantyczne komedie na DVD oraz absolutny kryzys poczucia własnej wartości…

Miłość w sieci

Kiedy jednak pierwsza faza smutku mija, Stella postanawia poszukać nowego partnera za pośrednictwem internetowych serwisów randkowych. Zakłada konta na kilku portalach i rozpoczyna polowanie. Tym samym przechodzi kolejne kręgi randkowego piekła, zyskując kompleksowy obraz świata wirtualnych rankingów, sztuczek i strategii – utwierdzając się w dość mocnym przekonaniu, że los kobiety w „pewnym wieku” nie jest godny pozazdroszczenia – zarówno w świecie realnym, jak i wirtualnym. Choć czasem bywa bardzo zabawnie.

Wciągająca bez reszty, boleśnie prawdziwa i pełna ironicznego humoru – obowiązkowa lektura dla wszystkich, którzy szukają miłości na nowo.

Stella Grey to pseudonim amerykańskiej dziennikarki, która opisywała internetowe poszukiwania Tego Jedynego w cyklu felietonów na łamach „The Guardian”.

Czy prawdziwą miłość można spotkać więcej niż raz? I czy można ją spotkać na portalu randkowym? Może masz własne doświadczenia lub obserwacje? Odpowiedz na pytanie (maks. w 10 zdaniach).

Do wygrania 5 książek „Wszystkie randki Stelli Grey” Wydawnictwa W.A.B.

1. Wyślij odpowiedź na adres konkurs.portal@zwierciadlo.pl
2. Na odpowiedzi czekamy w terminie: 01.02.2017 – 14.02.2017
3. Biorąc udział w konkursie, akceptujesz regulamin.
4. Nagrody trafią do autorów najciekawszych odpowiedzi. Uwaga! Koniecznym warunkiem prawidłowego zgłoszenia jest wpisanie nazwy konkursu „Wszystkie randki Stelli Grey. KONKURS” w tytule maila!

Lista laureatów:

  • Katarzyna Stania
  • Magdalena Lasoń
  • Staszek
  • Agnieszka
  • karolina2701