Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

fot.123rf
fot.123rf
20 maja 2015 in Seks by Joanna Keszka

Zabawa w łóżku na ostro, czyli BDSM w „Szkole Seksu Joanny Keszka” na Planete+

Zapomnijcie o wszystkim, co do tej pory oglądaliście w polskiej telewizji na temat seksu. W moim 10-odcinkowym programie „Szkoła Seksu Joanny Keszka” na Planete+ przedstawiam, jak różnorodne, przyjemne i zabawne może być nasze polskie życie seksualne. To nieprawda, że radość z seksu to luksus zarezerwowany dla garstki Polek i Polaków. Każdy może cieszyć się seksem, jeśli tylko pozwoli na to sobie i innym. W 4 odcinku programu „Szkoła Seksu Joanny Keszka” na kanale Planete+ namawiam wszystkich, aby odkryć przyjemność z zabawy w BDSM. Trochę dominacji, trochę uległości, to coś co nas podnieca.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

BDSM to nazwa zbiorowa zabaw seksualnych obejmująca krępowanie, dominację i uległość oraz sadomasochizm. Wbrew obiegowej opinii BDSM nie polega na sponiewieraniu drugiej osoby i nie wszystkie zabawy polegają na sprawianiu bólu. Niektórzy bawią się z zawiązanymi oczami, inni wybierają dobre, ostre batożenie. Dlaczego ktoś miałby to lubić? Cóż, trochę dominacji, trochę uległości w łóżku jest podniecające.

Coś nowego, coś nieprzyzwoicie podniecającego

Tradycyjnie w łóżku kobieta ma być stroną mniej aktywną, uległą, czekającą aż to mężczyzna zainicjuje seks i narzuci charakter i tempo całej zabawie. Jednak większość pań i panów skrycie marzy o zamianie ról. Żeby to kobieta rzuciła swojego mężczyznę na kolana i sprawiła, aby poddał się ich seksualnej mocy. Dlatego każdej parze proponuję zamienić się przynajmniej na jedną noc (a jeśli nam się spodoba ta zabawa, to także na dużo, dużo więcej nocy i dni) w rozdającą karty w tej grze seksowną dominę.
  W naszym pięknym kraju nad Wisłą mamy pewien zbiorowy problem związany z seksem. A mianowicie brak nam podstawowej wiedzy na temat seksu, a jej braki uzupełniane są informacjami z filmów porno, co przypomina gaszenie pożaru benzyną. Nasze narodowe erotyczne menu przypomina ofertę dworcowej jadłodajni: umrzeć z głodu nie umrzemy, ale na wiele przyjemności z jedzenia nie ma co liczyć. Do tego wciąż seks wykorzystywany jest jako narzędzie do straszenia i ograniczania kobiet. Żeby się jej w głowie nie poprzewracało i żeby nie zeszła „na złą drogę”, nikt nie będzie porządnej Polki zachęcał do odkrywania i eksperymentowania ze swoją seksualnością. Takimi słowami jak „dziwka”, „puszczalska”, „niewyżyta” strzela się szybko i trafia celnie w kobiety, które pozwolą sobie na odrobinę więcej w życiu: przyjemności, swobody, niezależności. Seks to męska domena, kobieta w seksie ma dobrze wyglądać, a nie nim się cieszyć.

Strony: 1 2


Sprawdź promocje na Butik Zwierciadlo.pl

madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI