Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

123rf.com
123rf.com
13 lutego 2015 in Seks by redakcja

Znajdź swoją walentynkę przez internet

Nie masz z kim świętować Dnia Zakochanych? To nie oznacza jednak, że nic nie można z tym zrobić. Przeczytaj poradnik przygotowany przez firmę Lenovo.

Strefa zakupów - odwiedź Butik.Zwierciadlo.pl

Świat się zmienia, więc zmieniają się także sposoby, by odnaleźć swoją drugą połówkę. Jak poznać kogoś dziś, w epoce nowych technologii?

Zacznijmy od portali randkowych. Najbardziej popularnymi serwisami są Sympatia.pl, która już od wielu lat łączy w pary młodych i starszych Polaków, Przeznaczeni.pl czy często reklamowany eDarling.pl. Popularność portalu randkowego nie daje jednak gwarancji, że właśnie tutaj spotkamy kogoś wyjątkowego. Warto więc odwiedzić i tak zapomniane miejsca jak randki.o2.pl lub cafe.pl, gdzie mogą się tam „ukrywać” osoby równie ciekawe, ale mniej podążające za trendami.

Jak zacząć?

Przede wszystkim zastanówmy się, kogo szukamy, inaczej mówiąc: jakich ludzi lubimy. Na początek przejrzyjmy profile osób na różnych portalach randkowym. Sprawdźmy, czy znajdziemy tam kogoś z naszej miejscowości lub mieszkającego w odległości do zaakceptowania. Następnie załóżmy własny profil w wybranym serwisie.

Bardzo ważne jest wybranie zdjęcia, które pokaże, jacy jesteśmy. Dobre zdjęcie to połowa sukcesu, bo większość ludzi wybiera wzrokiem. Nie bójmy się zwariowanych zdjęć. Pamiętajmy, że szukamy drugiej połówki, czyli osoby, przy której będziemy sobą. Potem pozostaje jeszcze oryginalnie odpowiedzieć na parę podstawowych pytań przy zakładaniu profilu i stworzyć ciekawy opis naszej osoby.

Dla wzrokowców lub trochę bardziej leniwych „łowców” ciekawym rozwiązaniem mogą być aplikacje typu „hot” or „not” np. Tinder. W tym przypadku wystarczy założyć konto, logując się za pomocą Facebook’a i udostępnić swoje zdjęcia, a potem już tylko szukać tego, kto nam się podoba.

Jeśli boimy się, że serwisy randkowe odwiedzają głównie poszukiwacze przygód czy księżniczek marzące o księciu na białym rumaku, możemy spróbować odnaleźć swoją połówkę na portalach społecznościowych. Strategia poszukiwania wygląda w tym przypadku trochę inaczej – najlepiej nie nastawiać się na szukanie randki, a raczej na poznanie ciekawej osoby, która podziela nasze zainteresowania.


Sprawdź promocje na Butik Zwierciadlo.pl

madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI