Psychologia Styl Życia Seks Parenting Moda i uroda Zdrowie Przepisy Kultura Rozwój Wróżby Diety

19 grudnia 2014 in Solidarność kobiet by sylwester.ciach

Historia Gabrieli

SIŁA PASJI

Ludzie z pasją od dawna działali na mnie siłą swojego przyciągania. W ich towarzystwie dostawałam wypieków, poziom endorfin osiągał  apogeum, oczami wyobraźni widziałam ich w procesie twórczym i czułam, jak czerpię siłę z tego energetycznego źródła mocy.

Dorastałam, studiowałam, przeprowadzałam się, zostałam mamą – potrójną. Aż nagle dopadło mnie poczucie samotności i ogromna potrzeba poznania kobiet z pasją: wspierających się, inspirujących i tworzących wspólnotę. Czułam, że zgorzknieję jeszcze przed czterdziestką, jeśli czegoś nie zrobię!
Wpadłam na pomysł, trochę szalony, dlatego kuszący. Czekałam na impuls. Pewnego dnia przyszedł SMS. Znajoma poprosiła o pomoc. Potrzebowała pomysłu na wypromowanie świeżo otwartej kawiarnię.
Dla mnie to był ZNAK. Zabrałam dzieci, pojechałam do niej, by namówić ją na warsztat. Wreszcie nadeszła pozytywna odpowiedź. Zatem do dzieła – robimy Siłę Pasji!

Dziś zajmuję się wspieraniem Pasjonatek. Pomagam im wypromować się, czasem wyławiam je i pomagam wydobyć ich talent z pracowni, zaplecza, kuchni, czy szuflady.  Wyciągam je z domu, odciągam od komputera, zachęcam do pokazania się w działaniu i do zarażania pasją na imprezie, czy warsztacie w kreatywny sposób. Dodaję im odwagi, motywuję, wymyślamy scenariusz, organizuję całą resztę. Pomagam pokazać się na żywo, w akcji, stwarzam okazję, by posmakowały interakcji i poddały się fali radości, jaka płynie z inspirowania i ze wspólnego działania.

Cykl takich warsztatów nazwałam Siła Pasji. Od pierwszego wydarzenia lista była kompletna. Często robiłam powtórki, tak wiele kobiet chciało wziąć w nim udział. Dbam o integrację grupy, uważność na innych i twórcze działanie we wspólnocie.

Bawimy się świetnie, a przy tym każda strona czerpie korzyści. Tarnowskie pasjonatki dzielą się swoim know how, a uczestniczki inspirują się i działają pod okiem ekspertki. Tajna grupa założona przeze mnie na Facebooku ma jasno określony cel:
„ma służyć integracji, jest przeznaczona dla kobiet, które chcą dzielić się swoją pasją, inspirować nawzajem oraz współpracować ze sobą na zasadach wygrana-wygrana.“

I to się dzieje!

Naturalnie uruchomił się marketing szeptany – najodpowiedniejsza forma reklamy dla kreatywnych kobiet. Dla nas dzielenie się we wspólnocie i w radości  ma wartość, a nie jest typowym chwalaniem się, za którym nie przepadamy.

Mam marzenie, by zarazić tym całą Polskę, a może i Europę. Dlaczego nie? Kobiet z podobnymi potrzebami jest cała rzesza w każdym wieku. Jestem tego pewna!

Na warsztaty Siła Pasji przychodzą mamy z kilkuletnimi córeczkami, studentki, kobiety na emeryturze, czterdziestolatki. Przybywają z siostrami, przyjaciółkami, bądź same, bo brakuje im towarzystwa innych kobiet. I wychodzą uśmiechnięte, z wysokim poziomem oksytocyny, czują wsparcie: serdeczne, namacalne i trwałe. Wielka jest Kobieca Siła i Siła Pasji! Żeby nie być gołosłowną: fotorelacje z siedmiu już warsztatów można znaleźć na  www.KobiecaSila.pl. Zdjęcia mówią więcej niż słowa.

GABRIELA K.


madrzej-zwierciadlo-baner-900x316

Jaki jest sekret ludzi efektywnych?

Jak to jest, że niektórzy ludzie są doskonale zorganizowani, potrafią znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół, dla swoich pasji i jednocześnie wyróżniają się dużą efektywnością w ...
bosch-problemy-z-podejmowaniem-decyzji-tytulowa-01

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Zrób pranie

– Nie mogę już o tym teraz myśleć. Jeśli choć przez chwilę jeszcze będę się nad tym zastanawiać to zwariuję. Pomyślę o tym jutro – ...
polne_kwiaty1000

Julia Heaberlin: „Polne kwiaty” – nowy thriller psychologiczny

„Jestem bohaterką krzykliwych nagłówków i opowiadanych przy ognisku historii o duchach. Jestem jednym z czterech Polnych Kwiatów. Tym, któremu się poszczęściło.”
eb8564b_integra_probaby_eb8562b_-integra_eb8552b_integra_nebi7542baa_eb7532b_integra_13

Kuchenne inspiracje, czyli dlaczego warto wspólnie przygotowywać posiłki?

Gotowanie, choć może być bardzo kreatywną czynnością, nie każdemu sprawia przyjemność. Niezależnie jednak czy lubimy gotować czy nie, jeść trzeba. Stołowanie się na mieście może ...
zamknij [x]

POLECANE KSIĄŻKI